reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia

reklama
Znalazłam w Siemianowicach przychodnię w której firma farmaceutyczna produkująca te szczepionki prowadzi swój program szczepień noworodków.Wszystkie szczepienia mam za darmo ! Może u Was też gdzieś jest prowadzona taka akcja , popytajcie :-)
 
Adasiu jak za darmo? tzn dziecko jest zaszczepione na te wszystkie choroby które powinno ? i tą 6 w 1 czy jak? Ile razy Twój Igorek był kłóty? i jak sobie to mozna załatwić?trzeba sie zapisać?
 
A ja się wciąż waham czy szczepić tą szczepionką skojarzoną 5 w 1 lub 6 w 1. Boję sie jakiś odczynów op tym i czy to na pewno jest dobre. Chyba jednak zaszczepię tradycyjnie +osobno HIB. Zobaczę jeszzce co powie doktórka...
 
dziewczyny chciałabym spytac czy wasze dzeci maja znak po szczepieniu gruźlicy na lewym ramieniu? Moja Nela kończy jutro 4 tyg i nic nie ma, czy to znaczy ze szczepienie sie nie przyjeło?
 
Cleo mojemu Wojtkowi odczyn pojawił się dopiero po 4 tyg.i jest do dziś.

Adasiu daj namiary na te przychodnię może i my się załapiemy?;-)
 
Adasiu czekamy na wieści o tej przychodni.

Kurczę ja też nie zauważyłam na ramionku małej jakiegoś znaku :baffled: a co jak się nie przyjęła?trzeba ją powtórzyć??
 
Bombelka nadal brak :( jak skończy 6 tyg to jedziemy na szczepienie więc zobaczymy co wtedy zawyrokuje lekarz

Mycho jak nie ma odczynu to sie nie przyjeło i wtedy sie powtarza i o ile się nie mylę w przedramie wtedy.
 
reklama
Podaję telefon do poradni w Siemianowicach śl.- Michałkowicach(dzielnica Siemianowic) 32/735-63-67 PORADNIA D ul.Kościelna
Podobno bardzo dużo chętnych i nie wiadomo czy wszystkie dzieci zapisane przyjmą, Igor jeszcze nie był szczepiony jeszcze ma czas a ponadto narazie nie ma tych szczepionek i czekam.Zresztą zadzwońcie i popytajcie
 
Do góry