reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia

Renee,ja mialam stresa,jak poszlysmy do przychodni na wazenie,ze mi zacznie Zuzia plakac,czy cos,a tu prosze,byla taka spokojna,ze az sie milo zaskoczylam. :-D Ale,jakby sie rozplakala... To bym razem z Nia zaczela... :-(

Megus,dobrze wiedziec,ze nie jestem sama. ;-) Dziekuje za mile slowka. :-) Tyle,ze u mnie wlasnie o koszty chodz. :baffled: Ale,mam nadzieje,ze nie bedzie zle. ;-) Pani pediatra powiedziala,ze Zuzanka ma tego cialka w nozkach,ze nie powinno Ja az tak bolec. :-D Oby miala racje. ;-)
 
reklama
no witam dziewczynki po krotkiej przerwie; kiedy moge to drzemke sobie ucinam bo po kolkach i katarze to padam na pysk ze zmeczenia; a od poniedzialku sie biore za pobudzanie laktacji wiec hmm... co 3 godziny meczyc cyce do tego 40 minut ssania butli wiec bedzie jazda na maksa; ale co ja chcialam powiedziec AGUTKA ty glupot nie pisz ani tak nie mysl !!! ja sie dowiem ile ta szczepionka u nas kosztuje i wtedy zdecyduje; wyrzutow sumienia miec nie zamierzam jak mnie stac nie bedzie;
 
Cleo pewnie Wam lekarz poleci znając życie (praca w służbie zdrowia i kontakt z lekarzami). Oni, czyli lekarze, mają profity od firm farmaceutycznych i polecają rózne leki dane akurat firmy, która ich odwiedza i daje próbki, prezenty, organizuje "konferencje" i wyjazdy "szkoleniowe". No cóż takie życie :-( , oj już się człowiek napatrzył jak pacjenci siedzą przed gabinetem godzinami :-( a lekarze z miłą chęcią przyjmują wizyty składane przez gości z firm farmacetycznych
 
My już po szczepieniach (przedwczoraj) ...szczepiłam 6 w 1. U nas kosztuje to 160 zł. Dzieciaki ie były bardziej denerwujące niż w normalny dzień :-p
 
reklama
Do góry