reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szczepienia

G

goszczaca

Gość
Moje Maleństwo(5 tyg) 02.03 ma szczepienie drugie, położna środowiskowa mówiła o trzech ukłuciach ewentualnie jak będę chciała, to mogą dać szczepionke jakąś wszystko w jednym... o co z nimi chodzi jakie to są szczepionki, i jaka wybrać najlepiej?
 
reklama
Ja swoje dzieci szczepiłam szczepionkami 6 w 1, płatnymi. Tylko jedno ukłucie, żadnych efektów ubocznych, jedynie może bardziej senne były dzieciaczki. Podobno te płatne są lepsze, bo szczepionka na krztusiec jest w nich w lepszej formie no i też mniej stresu dla dziecka.
 
a czy to prawda, że w takich szczepionkach są zawarte jakieś konserwanty oddzielające poszczególną szczepionkę?
 
tego nie wiem swoje dzieci szczepie 5 w 1 na drugim szczepieniu są dwa wkłucia a później po jednym przy szczepionce 6 w 1 jest jedno wkłucie i niema szczepienia w siódmym miesiącu i po nich moje małe nie chorowały aby po ostatniej gdy sama już chodziła
 
Do góry