reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia

reklama
W krakowie np nie da sie dostac 5w1, moja pediatra mowila, ze beda za jakis czas, bo nie wyrabiali z produkcja albo na chwile wstrzymali. My szczepilismy wlasnie 5w1, cora ma 5 lat i teraz bedzie dawka przypominajaca, mamy w zwiazku z tym zaszczepic ta 3w1.
Jeszcze nie wiem czy zdecydujemy sie na 6w1 czy refundowana.
 
W krakowie np nie da sie dostac 5w1, moja pediatra mowila, ze beda za jakis czas, bo nie wyrabiali z produkcja albo na chwile wstrzymali. My szczepilismy wlasnie 5w1, cora ma 5 lat i teraz bedzie dawka przypominajaca, mamy w zwiazku z tym zaszczepic ta refundowana.
Jeszcze nie wiem czy zdecydujemy sie na 6w1 czy refundowana u drugiej coreczki.
 
Ad 1- ja jak Morela szczepie refundowanymi juz 3 dziecko
Ad 2- obydwaj doatali w pierwszej dobie.

A teraz od siebie 3 dziecie mam-kaprys wiec odraczam szczepienie do 3m-ca zycia ze wzgledu na to ze cc szykuje sie w 38 tc dlatego chce zeby troche nabral masy

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie szczepionki na pneumokoki. Czy ktras z Was decyduje się zaczepic inna niż refundowana? Ja się sklaniam żeby zapłacić za Prenevar. ...co do skojarzonych...to córka szczepionka tymi 6 w 1...i chyba tak zostanie.
 
Jenny ja chyba wybiorę płatne pneumokoki. Te refundowane chronią przed 10, a płatne przed 13 (z 18 zdaje sie) więc myślę sobie, że skoro i tak należy to do obowiązkowych szczepi3n to wybiorę ten szerszy zakres....

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie szczepić. Chyba, że ktoś mnie przekona iż związki aluminium, rtęci, obce DNA (ludzkie bądź zwierzęce) oraz formaldehyd są bezpieczne i dla zdrowia.
Ten ostatni związek nawet eliminują z farb do malowania ścian żeby go nie wzdychać, ale niemoelakom jak najbardziej domięśniowo można podać. Jest ok.
Jakby ktoś nid wiedział to tym związkiem konserwuje się nieboszczyków.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 
reklama
O kurde ale wyklad nigdy nie zaglebialam sie w szczepienia co w nich jest i skad hmmm

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry