reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szczepienia

Z tego co pamietam (nie zagladalam do ksiazeczek) to u nas pneumokoki byly w standardowych szczepieniach a wiec 3 dawki (po jednej w 2,4 i 6 miesiacu). Meningokoki po 14 miesiacu 1 dawka a druga przed ukonczeniem 2 roku zycia. Moj starszy dostal 1 dawke w 14 miesiacu a druga w 15 a z corka czekam na druga dawke do 2 roku zycia (bo skoro nie ma to wiekszego znaczenia to rozciagnelam w czasie).
 
reklama
Ja to az wstyd sie przyznac ze szczepieniami jestem daleko za murzynami:-) tzn nie mamy wszystkich zrobionych bo jak juz idziemy to zawsze cos:-)
 
Wznawiam wątek. Wiecie, że w tym roku nasze przedszkolaki maja obowiązkowe szczepienie? Mi już wezwanie przyszło! W szoku, dzwonię do przychodni a Pani, że już wysyłają wezwania i jeszcze 2 razy będą wysyłać, bo rocznik 2006 w 2011 ma obowiązkowe szczepienie na błonicę tężec krztusiec i polio i robia już akcję. Ja tam jeszcze poczekam ;-)
 
coś mi świta że sa jakieś szczepienia bo jak byłam na szczepieniu z Ulą to mówiła mi pielęgniarka że jak Daniel skończy 5 lat na szczepienie ale mała się rozryczała i tyle sie dowiedziałam
 
Fusik, pytałam Panią dlaczego teraz już jest wezwanie jak Miki nie ma skończone 5 lat. Dostałam info, że dawniej tak sztywno się tego trzymano, a teraz jakby "rocznikowo".
Sylwia na szczepienia bardzo patrzą przy przyjęciu do szpitala ...
 
U nas osotanio pani pediatra wspominała, że jak Wojtek skończy 5 lat, to żeby go zapisać na szczepienie. Ale bez pospiechu.
 
J a właśnie ostatnio widziałam że nasze będą szczepione i muszę się przejść do pani doktor i teraz zaszczepić póki jest zdrowy i póki jestesmy w Pl bo jak na wakacje wyjedziemy to się do nas pielęgniarka nie dodzwoni
 
reklama
Do góry