reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szczepienie "majówek" :)

_AGA

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Listopad 2006
Postów
21
Miasto
Wołomin
Drogie mamy ;) mam majowego synka więc pewnie podobne do waszych problemy i doświadczenia...Moze któraś z Was rozwieje moje wątpliwości.
Arek szczepiony był cyklem szczepionek 5 w 1 Dostawał Pentaxim a ostatnie szczepieni było Inferixem. Mam nadzieję,że potwierdzicie mi,że tak można. Zawsze myślałam,że powinno się kontynuować serię szczepień tą samą szczepionką ale może się myliłam. Czy wiecie coś na ten temat?
 
reklama
Hej,Aga witamy i zapraszamy na główny watek "maj 2005":tak: Najczęściej (odkąd jest "nowe" forum) wchodzimy przez panel użytkownika i nie zauważamy od razu nowych wątków.Napisz coś o Was,którego synek się urodził i w ogóle:-D Pa.
 
Do góry