reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienie na Covid po poronieniu

Mayred91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Marzec 2019
Postów
1 078
Jestem osobą nieszczepiona

Jestem po poronieniu 9TC
zabieg był 10 listopada + łyżeczkowanie.
Kiedy najwcześniej mogę się zaszczepić Na Covid może ktoś coś wie jakieś informacje ??
Interesuje mnie J&J .
Za wszelkie informacje dziękuję .
 
reklama
Wydaje mi sie, ze kiedy chcesz. Maz byl na zabiegu gdy mial termin szczepieniai lekarz stwierdzil, ze nie ma przeciwskazan chociaz to bylo 3 dni po'. Napewno warto zapytac lekarza co o tym mysli. Mnie zastanawia wybor szczepionki ... U Nas nia juz wcale nie szczepia , ani Astra. Jakis czas byla dostepna tylko dla osob miedzy 60-80 lat.
 
Ja wzięłam drugą dawkę 2 dni po łyżeczkowaniu w lipcu. Lekarze nie widzieli powodu do czekania :) Czułam się po niej tak samo jak partner po swojej dawce, 1 dzień gorączki, później tylko bol ręki.
 
Zastanów się czy na pewno chcesz J&J. Jeśli planujesz ciążę, to warto zainwestować w pfizer - on daje dobrą odpowiedź. I jest dobrze przebadany - także pod kątem braku wpływu na płodność.

Co do terminu - musisz zobaczyć, jak się czujesz i pogadać ze swoim lekarzem. Ja szczepię się około 2 tygodnie po łyżeczkowaniu, ale wszystko na dobrej drodze u mnie.

Przytulam!
 
Do góry