reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienie na covid w trakcie ciąży

reklama
Dziękuje, biedne jesteśmy w czasie pandemii :)
Oj tak, nie dość że sama ciąża to czas również sterujący bo wiadomo że każda matka martwi się czy wszystko ok to jeszcze pandemia i wszechobecna wojna forumowa ws szczepień 😳😏 ja nigdy nie miałam wątpliwości, czytałam wytyczne Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników i skoro mogą dać ochronę moim dzieciom zaraz po urodzeniu w postaci przeciwciał po szczepieniu w ciąży to nie będę się wahała ani chwili. Ale wiadomo, co człowiek to opinia
 
U mnie mija 2 doba po 3 dawce (18t)
Objawy : przer parę godzin lekko bolała mnie ręka ( sam mięsień, takie uczucie tylko przy dotykaniu tego miejsca jakbym siniaka miała ) i to by było na tyle u mnie 🙂
 
Jak się czułaś po tej trzeciej dawce, czy wszystko jest w porządku?
Bardzo miło się zaskoczyłam bo kompletnie nic się nie działo. Pierwsze 2 dawki miałam gorączkę ponad 38 i dreszcze a tu nic. Lekarka i pielęgniarka kazały mi dużo pić- może to mi pomogło 🤷‍♀️ Ciężko stwierdzić. Wszystko jest jak najbardziej w porządku, córka rośnie ładnie, wszystkie badania wychodzą dobrze a za 2 tygodnie może już urodzę 🙂
 
Bardzo miło się zaskoczyłam bo kompletnie nic się nie działo. Pierwsze 2 dawki miałam gorączkę ponad 38 i dreszcze a tu nic. Lekarka i pielęgniarka kazały mi dużo pić- może to mi pomogło 🤷‍♀️ Ciężko stwierdzić. Wszystko jest jak najbardziej w porządku, córka rośnie ładnie, wszystkie badania wychodzą dobrze a za 2 tygodnie może już urodzę 🙂
 
Oj tak, nie dość że sama ciąża to czas również sterujący bo wiadomo że każda matka martwi się czy wszystko ok to jeszcze pandemia i wszechobecna wojna forumowa ws szczepień 😳😏 ja nigdy nie miałam wątpliwości, czytałam wytyczne Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników i skoro mogą dać ochronę moim dzieciom zaraz po urodzeniu w postaci przeciwciał po szczepieniu w ciąży to nie będę się wahała ani chwili. Ale wiadomo, co człowiek to opinia
Rzuciła mi się w oczy Twoja wypowiedź z pierwszej strony tego wątku i tam pisałaś zupełnie coś innego. Tam jednak wątpliwości miałaś i to spore.
 
reklama
Rzuciła mi się w oczy Twoja wypowiedź z pierwszej strony tego wątku i tam pisałaś zupełnie coś innego. Tam jednak wątpliwości miałaś i to spore.
Tak. Ponieważ nie czytałam wówczas wytycznych Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Po drugie nie rozmawiałam jeszcze ani z moją ginekolog prowadzącą ciążę ani z lekarzem chorób zakaźnych. Właśnie dlatego że miałam realne obawy chciałam zasięgnąć fachowej wiedzy lekarzy.
 
Do góry