reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szczepienie na grypę

darinkanowa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Wrzesień 2017
Postów
15
Cześć. Znalazłam kilka postów, w których poruszano ten temat ale raczej "obok" innych tematów. Dlatego zakładam nowy, dedykowany tylko temu zagadnieniu. Pytanie brzmi: czy szczepicie dzieci (i dorosłych) w rodzinie na grypę? I pytanie drugie - gdzie szczepicie dzieci? Ja zacznę. Szczepię, jestem przekonana o skuteczności tego szczepienia a wręcz konieczności robienia go dzieciakom i nie tylko dzieciakom. Szczepię w Lux Medzie bo tam mam pakiet zdrowotny z pracy męża.
 
reklama
Rozwiązanie
My mamy nacisk na zdrowe odżywianie ale mimo wszystko co roku dzieciaki są w szkole szczepione na grypę..nie chorują w ogóle ..a jeśli juz coś je złapie to samo przechodzi i jest to przysłowiowy katar..w tym czasie wzmacniam je domowymi środkami
Cześć. Znalazłam kilka postów, w których poruszano ten temat ale raczej "obok" innych tematów. Dlatego zakładam nowy, dedykowany tylko temu zagadnieniu. Pytanie brzmi: czy szczepicie dzieci (i dorosłych) w rodzinie na grypę? I pytanie drugie - gdzie szczepicie dzieci? Ja zacznę. Szczepię, jestem przekonana o skuteczności tego szczepienia a wręcz konieczności robienia go dzieciakom i nie tylko dzieciakom. Szczepię w Lux Medzie bo tam mam pakiet zdrowotny z pracy męża.
Nie szczepię na grypę ani na rotawirusy, bo moim zdaniem jest za duża zmienność i za szybko mutują wirusy, żeby szczepionka mogła być skuteczna. Zamiast tego codziennie dbam o higienę życia całej rodziny, sport,dieta,sen,praca. Dodatkowo pijemy domowy zakwas z buraków.
 
Ja na grypę nie szczepie bo młody to raczej anginy, Pozatym okres w życiu z chorowaniem już chyba za nim :laugh2: i prawda jest taka ze trzeba szczepić raz na pół roku bo wirusy się zmieniają, a i tak na wszystkie nie zaszczepisz.
 
My mamy nacisk na zdrowe odżywianie ale mimo wszystko co roku dzieciaki są w szkole szczepione na grypę..nie chorują w ogóle ..a jeśli juz coś je złapie to samo przechodzi i jest to przysłowiowy katar..w tym czasie wzmacniam je domowymi środkami
 
Rozwiązanie
Do góry