reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienie na HPV a niepłodność

patrycja20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Czerwiec 2015
Postów
215
Miasto
Inowrocław
Witam czy któraś z Pań szczepiła się może na HPV szczepionką silgard i występują u niej teraz problemy z zajściem w ciążę? Proszę o pomoc ponieważ w wieku 16 lat mama mnie zaszczepiła a teraz mam problem z zajściem w ciążę i boję się że to od tej szczepionki
 
reklama
Witam czy któraś z Pań szczepiła się może na HPV szczepionką silgard i występują u niej teraz problemy z zajściem w ciążę? Proszę o pomoc ponieważ w wieku 16 lat mama mnie zaszczepiła a teraz mam problem z zajściem w ciążę i boję się że to od tej szczepionki
Który jesteś rocznik?
 
Tak badał nasienie
4 dni abstynencji
test hba- 72% plemników związanych z hialuronianem.
Fragmentacja DNA- indeks SDF 21,3%
Morfologia 2%prawidłowych
Liczba plemników w ml- 55 mln/ml
Liczba plemników w ejakulacie- 154 mln
Plemniki żywe- 78%
Plemniki martwe- 22%
I lekarz nie powiedział, że morfologia jest obniżona i wskazuje na teratozoospermię tylko zasugerował niepłodność wywołaną szczepieniem?
 
Ja byłam szczepiona przeciwko wirusowi HPV, jestem rocznik 94' i od roku staram się o ciążę, ale jestem daleka od stwierdzenia, że to przez szczepionkę mam problem z zajściem 😉 Morfologia 2% nie jest najlepszym wynikiem, ale też nie jest tragiczna, na szczęście w większości przypadków parametry nasienia można poprawić odpowiednią dietą oraz suplementami. Koniecznie niech partner uda się do androloga. A jak Twoje wyniki? Chorujesz na coś?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry