reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienie noworodka

reklama
W sensie nie mial zadnych po wypisie? Bo w szpitalu sa pierwsze szczepienia. Moja mala ma 8 tyg i wlasnie chce ja zaszczepic pierwszy raz po wyjsciu szczepionka 6w1, pneumokoki i rotawirus po swietach :)
Mial te w szpitalu...on jest ogl wczesniakiem 35 tc i do tego mial zapalenie płuc..na gruzlice go zaczepilo jak.mial 2 tyg
 
Dziewczyny się wtrącę, czy ktoś coś wie o Wrocławiu? Gdzie można zaszczepić? Też zaczynam się rozglądać bo mała miesiąc skończyła.
Wyżej napisałam komentarz [emoji3526] ja szczepilam w przychodni ad-med (są dwie filie na Syrokomli i Kamiennogórskiej) i wiem że przychodnia Stabłowice też wykonuje szczepienia.
 
Do góry