reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienie przeciw Pneumokom i Meningokokom

Witam.
Temat trochę stary. Ostatni post widzę , że został napisany w lipcu 2009. Problem jednak nadal aktualny. Ja tutaj trafiłem ponieważ dostałem właśnie informację, że dwoje dzieci znajomej mojego kolegi po szczepionkach na te meningokoki zostało ROŚLINAMI. Dziecia mają :roczek i kilka lat. Matka siedzi i płacze. Są to ludzie bogaci i szczepili na co się da i ile się da. I w końcu szczepionka na meningokoki okazała się tą zgubną. Ja osobiście swojego dziecka po za szczepionką na WZW B na nic nie szczepiłem. W porę zasięgnąłem informacji na necie i od lekarzy ( tych z prywatnych gabinetów, a nie pediatrów, którzy mają kasę za każdą sprzedaną szczepionkę ). Udokumentowanych jest ok 3% powikłań poszczepiennych. A ile jest przypadków, gdzie lekarz nie chce się przyznać, że dziecko dostało zaburzeń po szczepionce. Poczytajcie i same podejmijcie decyzję. Jest nawet taka strona jak szczepienia.org. Wystarczy się zalogować. Tutaj macie linki: YouTube - Dzieci szczepione i nieszczepione
YouTube - David Icke - Nie szczep się! ... Dlaczego? (Napisy PL)
YouTube - Profesor Majewska o szczepionkach cz.1
http://www.youtube.com/watch?v=JcwusOUW98o&feature=related

 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry