reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepionka na grypę a 7 miesiąc

Julita_Kow

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Sierpień 2020
Postów
18
Witam, potrzebuję rady czy warto przyjąć szczepionkę na grypę?U mnie to 7 miesiąc. Wcześniej nie przyjmowałam tych szczepionek ale ze względu na obecną sytuację może warto.....Jak myślicie??Z góry dziękuję za pomoc
 
reklama
Szczepilam się na grypę wciazy i żadnych powikłań nie miałam, nie chorowałam jakoś mocno itd. Ale tego nie można polecać lub odradzać, to kwestia indywidualna a nie coś co się przyda lub nie np. przy dziecku.
 
Jak się nie szczepiłaś wcześniej, to nie wiadomo jak na szczepionkę zareagujesz. Niektórym pomaga, a inni potem cały rok chodzą z lekkim przeziębieniem.
Musisz poczytać za i przeciw i zdecydować sama.
Ja osobiście się i dzieci nie szczepię.
 
Do góry