reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepionki

MAKUC - u nas też były zaostrzenia alergii po każdej szczepionce, a najgorsze było po pneumokokach, które dostał jak skończył roczek. Obsypało go strasznie na całym ciele, wyglądał jakby ktoś wziął czerwony marker i porobił mu na całym ciele kropki. Był az taki opuchniety na buzi i wyglądał jak nie on:
To była taka nietypowa wysypka. Do tego miał gorączkę i potem przez kilka miesięcy pogorszenie ogólnego stanu skóry.
 
Ostatnia edycja:
reklama
NICE rzeczywiście strasznie to wyglądało. biedny :-( po tym co piszesz wychodzi na to, że to ewidentnie wina szczepionki. Ja jak patrzę na niektóre zdjęcia Alicji właśnie "upamiętniające' skutki kolejnych szczepień to mi się płakać chce...
 
nice o kurcze :-( Biedny Przemek.
Trochę mnie to nastraszyło przed pneumo, ale chyba jednak spróbuję mimo to po 2. urodzinach
 
Margerritta trzymam kciuki za to szczepienie, obydwie na raz macie szczepionki?
Mam nadzieję, że u Patryka żadnych powikłań nie będzie.
Daj znać po :-)
 
reklama
Do góry