ulisia
chustomama :)
no chyba będziesz miała jeszcze kolejne dawki?
no właśnie nie pamiętam czy w kolejmym szczepieniu jest jeszcze dawka Hib. Jeśli tak to chętnie wykorzystam wiedzę :-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
no chyba będziesz miała jeszcze kolejne dawki?
no właśnie nie pamiętam czy w kolejmym szczepieniu jest jeszcze dawka Hib. Jeśli tak to chętnie wykorzystam wiedzę :-)
U nas są 3 dawki pneumo+4 jakoś ok.14 miesiąca a meningokoki 2 dawki do roku lub 1 dawka po skończeniu 1 roku.to jak jest z tymi pneumokokami, meningokokami... jest 2 czy 3 razy?