reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Szczepionki

Anna.U

Mamy lipcowe'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Mam do Was pytanie ponieważ była wczoraj pani pediatra u nas na wizycie kontrolnej i mówiła o szczepionkach pytała czy będziemy szczepić Niunię przeciwko hib jest taka szczepionka 3 w 1 oczywiście napisała mi receptę zeby wykupić jesli sie zdecydujemy koszt szczepionki u nas to 120 zł ale nie chodzi oczywiście o pieniądze tylko np.moja Laura takiej szczepionki nie dostała i teraz już nie dostanie bo za późno i nie wiem czy taka szczepionka jest naprawdę konieczna niby za granicą taka szczepionka jest obowiązkowa no i oczywiście jest bezpłatna ale naszego państwa nie stać na taki wydatek i rodzicę muszą za to płacić a wiadomo ze każdy chce jak najlepiej dla swojego dziecka.Czy Wam też coś mowił na ten temat pediatra.

reklama

OlaPio

Lipcówka'06 mama Olisia
Miasto
Płock/Legionowo
Rozwiązania
0
Mi mówił i my sie decydujemy na skojarzoną 5 w 1,jest w tym hib i 4 inne,poza tym dodatkowe kłucie Oliś dostanie na żółtaczkę,mozna kupić 6 w 1 i wtedy jest 1no wkłucie,ale kosztuje to ok 180 zł,a ta 5 w 1 około 110 zł.

Iza_Radom

Fanka BB :)
Miasto
Radom
Rozwiązania
0
Ja nie wiem jaką miałam, czy 5 w 1 czy 6 w 1, ale miała jedno ukłucie i zapłaciłam 131 zł

wioletta.z

Lipcówka'06 mama Oskara
Miasto
KRAKÓW-SKAWINA
Rozwiązania
0
My dopiero pójdziemy w połowie września ale już nam w szpitalu powiedziano o tej 6w 1 że nam przysługuje za darmo bo Oskar jest trzecim dzieckiem i zaliczamy się już do rodziny wielodzietnej(w pierwszej chwili poczułam się jakbym miała conajmniej sześcioro dzieci :laugh: :laugh: :laugh:)Ale dokładnie dowiemy się pewnie wszystkiego we wrześniu

ewan

Mamy lipcowe'08 kom.502765656
Miasto
Augustów
Rozwiązania
0
mi mówli żeby tej 6 w jednym nie kupować bo jeden składnik mały już chyba dostał, w każdym razie mówiła o tej 5 w 1, żeby było jedno wkłucie (i tak poleciała mi łezka jak malutki zapłakał przy kłuciu buuuuuuuu)

Tasha22

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mi też pediatra mówił o tej 3 w 1 za 120 zł ale ja się chyba nie zdecyduje dla mnie jest to kolosalny wydatek, niestety mój maluszek będzie mieć trzy oddzielne kłucia w ty za tą hib 45 zł trzeba zapłacić.

ewan

Mamy lipcowe'08 kom.502765656
Miasto
Augustów
Rozwiązania
0
olu-mi tą 5 w 1 polecono dopiero przy następnych szczepieniach a nie na tych, które odbywają się w szóstym tygodniu

OlaPio

Lipcówka'06 mama Olisia
Miasto
Płock/Legionowo
Rozwiązania
0
no i po wszystkim,malutki dostał 2 wkłucia,w rączkę i udko,ale dzielny był,tylko troszke zakwilił,ale mama go utuliła i było ok ;) wzielismy 5 w 1 plus żółtaczka w udo...

reklama

dyzia

Mamy lipcowe'06 Entuzjast(k)a
Rozwiązania
0
My tez bierzemy ta skojarzona, nasza pielegniarka od szczepien rozpisala mi juz co w ktorym tygodniu i za ile do 18 miesiaca, kosztuje u nas 115 zl.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
C Potrzebuję porady 6
M Potrzebuję porady 5
G Potrzebuję porady 12
K Trzylatki 0

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry