reklama

Szczepionki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2006r.' rozpoczęty przez Anna.U, 10 Sierpień 2006.

1. Anna.U

Anna.U Mamy lipcowe'06 Fan(ka)

Mam do Was pytanie ponieważ była wczoraj pani pediatra u nas na wizycie kontrolnej i mówiła o szczepionkach pytała czy będziemy szczepić Niunię przeciwko hib jest taka szczepionka 3 w 1 oczywiście napisała mi receptę zeby wykupić jesli sie zdecydujemy koszt szczepionki u nas to 120 zł ale nie chodzi oczywiście o pieniądze tylko np.moja Laura takiej szczepionki nie dostała i teraz już nie dostanie bo za późno i nie wiem czy taka szczepionka jest naprawdę konieczna niby za granicą taka szczepionka jest obowiązkowa no i oczywiście jest bezpłatna ale naszego państwa nie stać na taki wydatek i rodzicę muszą za to płacić a wiadomo ze każdy chce jak najlepiej dla swojego dziecka.Czy Wam też coś mowił na ten temat pediatra.

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

2. OlaPio

OlaPio Lipcówka'06 mama Olisia

Mi mówił i my sie decydujemy na skojarzoną 5 w 1,jest w tym hib i 4 inne,poza tym dodatkowe kłucie Oliś dostanie na żółtaczkę,mozna kupić 6 w 1 i wtedy jest 1no wkłucie,ale kosztuje to ok 180 zł,a ta 5 w 1 około 110 zł.

3. reklama
  4. Iza_Radom

Iza_Radom Fanka BB :)

Ja nie wiem jaką miałam, czy 5 w 1 czy 6 w 1, ale miała jedno ukłucie i zapłaciłam 131 zł

5. wioletta.z

wioletta.z Lipcówka'06 mama Oskara

My dopiero pójdziemy w połowie września ale już nam w szpitalu powiedziano o tej 6w 1 że nam przysługuje za darmo bo Oskar jest trzecim dzieckiem i zaliczamy się już do rodziny wielodzietnej(w pierwszej chwili poczułam się jakbym miała conajmniej sześcioro dzieci :laugh: :laugh: :laugh:)Ale dokładnie dowiemy się pewnie wszystkiego we wrześniu

6. ewan

ewan Mamy lipcowe'08 kom.502765656

mi mówli żeby tej 6 w jednym nie kupować bo jeden składnik mały już chyba dostał, w każdym razie mówiła o tej 5 w 1, żeby było jedno wkłucie (i tak poleciała mi łezka jak malutki zapłakał przy kłuciu buuuuuuuu)

7. Tasha22

Tasha22 Fanka BB :)

Mi też pediatra mówił o tej 3 w 1 za 120 zł ale ja się chyba nie zdecyduje dla mnie jest to kolosalny wydatek, niestety mój maluszek będzie mieć trzy oddzielne kłucia w ty za tą hib 45 zł trzeba zapłacić.

8. OlaPio

my jutro sie szczepimy i biorę 5 w 1...ale i tak się popłaczę jak go ukłują :( :-[

9. ewan

ewan Mamy lipcowe'08 kom.502765656

olu-mi tą 5 w 1 polecono dopiero przy następnych szczepieniach a nie na tych, które odbywają się w szóstym tygodniu

10. reklama
  11. OlaPio

no i po wszystkim,malutki dostał 2 wkłucia,w rączkę i udko,ale dzielny był,tylko troszke zakwilił,ale mama go utuliła i było ok ;) wzielismy 5 w 1 plus żółtaczka w udo...

12. dyzia

dyzia Mamy lipcowe'06 Entuzjast(k)a

My tez bierzemy ta skojarzona, nasza pielegniarka od szczepien rozpisala mi juz co w ktorym tygodniu i za ile do 18 miesiaca, kosztuje u nas 115 zl.

Poleć forum