reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczesliwa trzynastka!

Elvira

13 pazdziernik
Dołączył(a)
11 Luty 2006
Postów
985
Witam!
Urodzila mi sie coreczka 13 pazdziernika, w pokoju nr 13 i na raczke dostala nr.823 po dodaniu tych liczb tez wychodzi 13. Od tamtego dnia to dla mnie szczesliwa liczba. Wiecej maluchow z 13-tego?
 
reklama
Witaj Elvira!!!
Miło że dołączyłaś do nas! My najczęściej gadamy sobie w wątku "witam!!". Rzogość się u nas i włączaj do rozmów :)

U nas tylko jedno dzieciątko przysżło na świat 13-go Gabrysia córcia Mati!
 
witamy nową Mamusię i Bobolka!

a Doxa miejscowy Żandarm, od razu "głównie piszemy w wątku witaj" (czytaj Elwirko: "nie próbuj zakładac nowych wątków Diablico, bo ja tu pilnuję)
cisza.gif
 
Doxa ma to skopiowane tak samo jak instrukcje do wklejania zdjec... zeby bylo pod reka... ;)
 
hi, hi lubię ułatwiać sobie życie ;) i automatyzować co się da ... nie lubię robienia w kółko tego samego .... hmmm pewnie dlatego nie lubię sprzątać :laugh:
 
reklama
Do góry