reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

reklama
Ogólnie to ja mam dużo po synku co jedyne z takich rzeczy większych to chce nowy fotelik kupić bo ten już mi się nie podoba i przewijak (bo nie miałam kupione)a wózek i spacerówke to mam wanienki łóżeczko itp to mam;-)
 
Ja też większość rzeczy mam po córci. Tylko jeśli tym razem będzie synek to muszę się zaopatrzyć w nowe ciuszki, bo Julka ma większość różowych :-D
 
Ja też większość rzeczy mam po córci. Tylko jeśli tym razem będzie synek to muszę się zaopatrzyć w nowe ciuszki, bo Julka ma większość różowych :-D


a no fakt u mnie na odwrót jeśli dziewczynka się urodzi to też ciuszki się nowe kupi no i zabawki bo mam samochody zamiast lalki:-D
 
wam to fajnie , macie juz doswiadczenie

ja to sie ciesze ze takie forum istnieje bo si emusze dowiadywac wszystkiego od podszewki , nia mam pojecia co kupic jak sie przygotowac do takich spraw, to będzoe moja pierwsza dzidzia a nawet w rodzinie nie mialam z dzieckiem takiej stycznosci, piszcie wiec jak najwiecej co dziecku bedzie otrzebne i na co zwracac uwage
 
Witam kobietki, byłam już u gina, mam zdjęcie fasolki, będę musiała je wkleić, ale to potem... Ja bardzo dużo rzeczy mam po dziecku, a jak wiecie kobietki, pewnie będę miała drugą dziewczynę ( tak mi sie wydaje i z oblizeń tak by pasowało) to w ogóle nie będę miała problemu. Będzie miała po strszej siostrze:-) a jak będzie chłopak to też nie problem... ja mam młodszego brata a poza tym moja chrzestna w zeszłym roku urodziła chłopca i chętnie podzieli się nimi :-) Chciałabym kupić nowy wózek, co prawda dla Zuzi kupowałam nowy, ale teraz chciałabym inny.
 
Ehh ja niestety wszystko będę kupowała od zera - nawet wanienkę:) Do tego jeszcze chcemy pokoik umeblować i pomalować, bo dotychczas to była nasza mała graciarnia..
Jak będzie dziewczynka to pewnie troche ubranek po chrześciaczce (bratanica) mi wpadnie w prezencie, ale jak chłopiec to trzeba będzie kupować. Na razie to pewnie trzeba myślec o uniwersalnych kolorach: fioletowy, żółty, zielony:)
Chyba pomyslę w drugim trymestrze o kupowaniu, bo teraz wakacje, obrona pracy mgr i dopiero wtedy zajmę się wyprawką...
 
Ja też będę musiała wszystko od zera kupować. W rodzinie albo są starsze dzieci albo w niewielkiej różnicy wieku. Już wypatrzyłam kilka fajnych sklepów wiec zaszaleje, ale dopiero bliżej jesieni.
Buziaki
 
reklama
Do góry