reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2010' rozpoczęty przez BlackWizard, 14 Maj 2009.

1. BlackWizard

BlackWizard Fanka BB :)

Prawda jest taka, że już niedługo ogarnie nas szał zakupów. A więc mamy wątek, gdzie możemy pytać co kupić, co jest godne polecenia ;-)

2. patrysia*

patrysia* Gość

Ogólnie to ja mam dużo po synku co jedyne z takich rzeczy większych to chce nowy fotelik kupić bo ten już mi się nie podoba i przewijak (bo nie miałam kupione)a wózek i spacerówke to mam wanienki łóżeczko itp to mam;-)

3. reklama
  4. BlackWizard

Ja też większość rzeczy mam po córci. Tylko jeśli tym razem będzie synek to muszę się zaopatrzyć w nowe ciuszki, bo Julka ma większość różowych :-D

5. patrysia*

patrysia* Gość

a no fakt u mnie na odwrót jeśli dziewczynka się urodzi to też ciuszki się nowe kupi no i zabawki bo mam samochody zamiast lalki:-D

6. elfa75

elfa75 Fanka BB :)

wam to fajnie , macie juz doswiadczenie

ja to sie ciesze ze takie forum istnieje bo si emusze dowiadywac wszystkiego od podszewki , nia mam pojecia co kupic jak sie przygotowac do takich spraw, to będzoe moja pierwsza dzidzia a nawet w rodzinie nie mialam z dzieckiem takiej stycznosci, piszcie wiec jak najwiecej co dziecku bedzie otrzebne i na co zwracac uwage

7. ania98765

ania98765 Fanka BB :)

Witam kobietki, byłam już u gina, mam zdjęcie fasolki, będę musiała je wkleić, ale to potem... Ja bardzo dużo rzeczy mam po dziecku, a jak wiecie kobietki, pewnie będę miała drugą dziewczynę ( tak mi sie wydaje i z oblizeń tak by pasowało) to w ogóle nie będę miała problemu. Będzie miała po strszej siostrze:-) a jak będzie chłopak to też nie problem... ja mam młodszego brata a poza tym moja chrzestna w zeszłym roku urodziła chłopca i chętnie podzieli się nimi :-) Chciałabym kupić nowy wózek, co prawda dla Zuzi kupowałam nowy, ale teraz chciałabym inny.

8. agagsm

agagsm Mama Misi i Mikiego

Ehh ja niestety wszystko będę kupowała od zera - nawet wanienkę:) Do tego jeszcze chcemy pokoik umeblować i pomalować, bo dotychczas to była nasza mała graciarnia..
    Jak będzie dziewczynka to pewnie troche ubranek po chrześciaczce (bratanica) mi wpadnie w prezencie, ale jak chłopiec to trzeba będzie kupować. Na razie to pewnie trzeba myślec o uniwersalnych kolorach: fioletowy, żółty, zielony:)
    Chyba pomyslę w drugim trymestrze o kupowaniu, bo teraz wakacje, obrona pracy mgr i dopiero wtedy zajmę się wyprawką...

9. wronek

wronek Fanka BB :)

Ja też będę musiała wszystko od zera kupować. W rodzinie albo są starsze dzieci albo w niewielkiej różnicy wieku. Już wypatrzyłam kilka fajnych sklepów wiec zaszaleje, ale dopiero bliżej jesieni.
    Buziaki

10. reklama
  11. groszek:)

groszek:) marcia

ja tagze bede musial kupic wszystko od zera ale mam jeszcze na to czas ;-)

12. BlackWizard

Ja się zbiorę za zakupy jak tylko dowiem się jakiej płci jest maleństwo :tak:

Poleć forum