reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

reklama
no to moja strojnisia uwielbia zkaładac czapki i potem kaze sie zaniesc do lustra zeby sie mogla przejrzec. przed kazdym spacerem jak jest juz ubrana to musi sie przejrzec w lustrze.za to butow nie cierpi. w domu kapcie sluza do zabawy,biega w skarpetkach a buty tylko na dwórek nam służa.ściąga tylko jak jedziemy smaochodem.

a najlepszą zabawa ostatnio jest rysowanie, młoda bierze kredki i marze sobie po kartkach,ja siadam obok i cos jej rysuje albo koloruje i tak mozemy sie bawic naprawde dlugo. wieceie jaka to ulga dla uszu;-)
 
U nas czapka nie stanowi problemu. Owszem, czasem lubi ją ściągać, ale da sobie założyć. Buty na podwórko też grzecznie zakłada. Natomiast po domu chodzi w skarpetach z silikonową podeszwą, bo wszystkie kapcie natychmiast są zdejmowane i trafiają do buzi :)))
Za to problem jest z rękawiczkami. Zanim zdąże nałożyć drugą, to pierwsza jest zdjęta. I straszne protesty przy nakładaniu. Także chodzimy po dworze naogół bez rękawiczek mimo mrozu :( Rękawy w kurtce ma za długie to mu trochę rączki przykrywają.

Beti- u nas niestety kredki od razu trafiają do buzi, nie ma szans na rysowanie :)))) Pare razy próbowałam, ale cóż - moje dziecko znalazło inne zastosowanie kredek ;)
 
Ostatnia edycja:
Jakie zabawki obecnie są dla Waszych pociech największą atrakcją? Coś planuję zakupic ale sama nie wiem na co warto kasę wyłożyć, moja gabi ma masę piłek bo je uwielbiała ale czas na zmiany bo coś ostatnio nudą powiewa w domu
 
U nas na topie są: książeczki piłki (tak jak i u was), garnuszek fisher prica, stolik edukacyjny, wózeczek, piesek uczniaczek, bączek i drewniane klocki.... no i robienie rozpierduchy w pokoju siostry :-D
 
Zuzia lubi wywalać rzeczy z szafek, wklada pieniązki do skarbonki fisher price, lubi oglądac ksiązeczki, układać klocki i bawić się kluczami taty...
 
u nas nie ma ulubionej zabawki mały się bawi wszystkim co nie jest zabawką:eek: jedynie co to uwielbia pisaki i wszystko co pisze no ale karta jest za mała wiec zaraz w koło stół i wszystko popisane a jak nie zdążę zauważyć to i ściana podłoga i najlepiej jeszcze ciuchy na końcu ląduje pisak w buzi a jak zabieram płacz nie z tej ziemi :sorry:
no i uwielbia się wspinać na wszystko co możliwe nawet na soczki ze słomką i najlepiej jak się rozleją i potem może wyciągnąć większość chustek nawilżanych i to wycierać

ciuchy też lubi wyciągać z szuflad ;)

aha przy okazji opisu Czechow przypomniało mi się że uwielbia mebelki barbie bo grają i jak już do nich idzie to włącza wszystkie guziczki na raz i do tego Emilka dołączy takie tańczące maskotki więc taki hałas że uciekać z domu ;)
 
U nas też królują wszelkie przedmioty nadające się do wspinania lub włażenia do nich:tak: A z zabawek piramidka z kółeczkami, wiaderko-sorter, aktywne klocki fisher price, piłeczki, które wrzuciłam mu do kojca (wyjęłam jedną ściankę kojca, żeby mógł sam wchodzić i wrzuciłam mnóstwo plastikowych piłeczek, takich jak w basenach z piłeczkami są)-wchodzi i się na nich kładzie , łazi po nich itp.Poza tym na topie jest, tak jak u Was, wyrzucanie ciuchów z szuflad i różnych rzeczy z pojemników.
 
reklama
jak znacie to please podajcie jakieś fajne srt w necie o urządzaniu pokoju dla dziecka,naklejki, kolory farb, różne dodatki, meble.
 
Do góry