reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

Dziewczyny, a czy rożki dla dzieci wszystkie są usztywniane?
Bo w sklepie widziałam usztywniane od spodu po około 40,00 pln, a na allegro są po ok 20,00 tylko nie wiem czy one też są usztywniane. Bo wydaje mi się taki bardziej praktyczny i wygodniejszy niż całkiem miękki?
 
reklama
ja dostałam od koleżanki właśnie taki usztywniany kokosem. Jakby któraś z was chciała mogę dokładne fotki zrobić jak takie coś wygląda:tak:wydaje się wygodne, mata kokosowa usztywnia ale nie za bardzo, do tego można ją wyciągnąć i sam rożek wrzucić do pralki :tak:
 
Dziewczyny, a czy rożki dla dzieci wszystkie są usztywniane?
Bo w sklepie widziałam usztywniane od spodu po około 40,00 pln, a na allegro są po ok 20,00 tylko nie wiem czy one też są usztywniane. Bo wydaje mi się taki bardziej praktyczny i wygodniejszy niż całkiem miękki?
Na początek najlepszy jest usztywniany rożek, zanim się nabierze wprawy przy maluchu, łatwiej karmić na usztywnianym, bo podczas karmienia maluch leży na jednej ręce mamy i niewprawna osoba może się obawiać, czy utrzyma dziecko, przynajmniej u mnie tak było, potem karmiłam w miękkim rożku, potem już bez rożka.
 
Na początek najlepszy jest usztywniany rożek, zanim się nabierze wprawy przy maluchu, łatwiej karmić na usztywnianym, bo podczas karmienia maluch leży na jednej ręce mamy i niewprawna osoba może się obawiać, czy utrzyma dziecko, przynajmniej u mnie tak było, potem karmiłam w miękkim rożku, potem już bez rożka.


tak samo ja;-)ja miałam rożek gdzie te usztywnienie się wyjmuje i poprostu je wyjełam i bez tego używałam rożek:tak:chociaz wydajhe mi się że chyba wszystkie rożki co maja usztywnienie sie je wyjmuje i super bynajmiej można wyprac:tak:


A ja z M kupiliśmy fotelik synkowi niebiesko szary z CONECO PIONIER ALU :-)ma ful wypas bardzo nam się podoba i myśle że w użytkowaniu z niego takze będziemy zadowoleni:-)ps.NIKKI ty mówiłas że masz CONECO prawda powiedz jesteś zadowolona z niego i czy masz ten PIONIER PLUS czy taki jak ja ALU;-)
 
tak samo ja;-)ja miałam rożek gdzie te usztywnienie się wyjmuje i poprostu je wyjełam i bez tego używałam rożek:tak:chociaz wydajhe mi się że chyba wszystkie rożki co maja usztywnienie sie je wyjmuje i super bynajmiej można wyprac:tak:


A ja z M kupiliśmy fotelik synkowi niebiesko szary z CONECO PIONIER ALU :-)ma ful wypas bardzo nam się podoba i myśle że w użytkowaniu z niego takze będziemy zadowoleni:-)ps.NIKKI ty mówiłas że masz CONECO prawda powiedz jesteś zadowolona z niego i czy masz ten PIONIER PLUS czy taki jak ja ALU;-)
Patrysiu, ja mam Zenith Coneco dla Wikiego, już rok go używam i jest super.
Fotelik Coneco ZENITH 9-25kg 7xKOLOR +MEGA GRATISY (723199729) - Aukcje internetowe Allegro

A ten pierwszy fotelik mam po Wikim taki:
http://www.allegro.pl/item732636442_fotelik_deltim_grillo_0_13_kg_delti_promocja_w24h.html
Kupiony był w komplecie z wózkiem i można go wpiąć w stelaż wózka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry