reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

reklama
Witajcie przyszłe mamusie :-)
przede wszystkim serdecznie gratuluje wam wszystkim oraz serdecznie zapraszam mamusie syneczków na mój wątek...TUTAJznajdziecie fajne ciuszki w na prawdę dobrych cenach. Pozdrawiam
 
GOSIA dziękuje:-)MAXI COSI to dobra firma:tak:ja mam także z tej firmy ten pierwszy fotelik ale niestety jest bez budki ,nakładki na nóżki i do tego wkładnki dla noworodka:sorry:dlatego kupiłam inny:tak:tamten M kupował i to szybko sam bo ja już w szpitalu leżałam (a chcieliśmy razem) co żałuje że tak się stało bo szkoda teraz kasy na drugi ale trudno się mówi;-)człowiek uczy się na błędach a że fotelik M kupował dla pierwszego dzieciątka to wtedy tez nie miał w tym doświadczenia co teraz już jesteśmy opcykani w te tematy;-)
 
My łóżeczko kupujemy turystyczne i Julka będzie w nim spała, a do drewnianego w którym jest teraz wpakujemy maleństwo. Jakoś nie chcę dwóch drewnianych gratów w domu, a na spanie w dużym łóżku Julka jeszcze za mała będzie.

Co do wózka to kupujemy podwójny Graco Duo Stadium, mam nadzieję, że nie pomyliłam nazwy :zawstydzona/y:. Dokupimy tylko gondolę dla malucha i będzie ok :-)
 
reklama
To jest dokładny link fotelika którego zakupiliśmy:tak:a używany bo widać ze warto bo nie jest wogóle zniszczony można powiedzieć jak nowy i w dobrej cenie bo z przesyłką płacimy 117 zł.a nowy kosztuje z przesyłką 180 zł.co mysle że warto było;-)no i tym bardziej że taki jaki chciałam czyli żeby miał ful wypas no i dla synka:-)

FOTELIK SAMOCHODOWY CONECO Z OSŁONKĄ NA NÓŻKI (734010881) - Aukcje internetowe Allegro

Bardzo fajny fotelik, ja już ten po wikim wyprałam i zawinęłam w folię i czeka w piwnicy.:tak::tak:

Szczerze mówiąć łóżeczka turystyczne są dużo ładniejsze niż te drewniane, jednak z doświadczenia wiem, że dziecko które zaczyna wstawac i przemieszczać się dużo szybciej nauczy się tego w drewnianym łóżeczku ze szczebelkami. My kupiliśmy zwykłe turystyczne łóżeczko na wyjazdy i młoda miała 9 miesięcy kiedy swobodnie się poruszała po drewnianym w domu a na wakacjach nie potrafiła sie podnieść w tym turystycznym. Wiadomo że im dziecko starsze tym mu łatwiej, ale jednak drewniane u nas wygrało. Niestety poprzednie łożeczko Oliwia rozwaliła na części dosłownie pierwsze, więc wylądowało pod śmietnikiem w kilkunastu częściach -) Służyło nam tak do ok. 2 latek.

Dajcie jakieś linki do tych wózków co kupujecie

Mi z kolei w ogóle nie podobają się te turystyczne, zresztą i tak trzeba do niego materac dokupić, bo ten składany to straszny szajs, do tego to turystyczne (*mam Hauck) wydaje mi się bardzo niestabilne, mój Wiki stojąc w nim kołysał się a to łóżko trzeszczało i uginało się na boki. Dla mnie tylko drewniane. Mam drewniane z Glucka i nie wyobrażam sobie, że dziecko mogłoby je rozwalić, jest bardzo porządne i stabilne, chyba, że mieliście jakieś najtańsze, z cienkich listewek...:tak::tak:
 
Do góry