reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

reklama
Ja takze mam zdanie że jak łóżeczko to tylko drewniane:tak:ma same zalety i też niewyobrażam jak mógłby synek je rozwalić:eek:mam z DREWEXU nie wiem czy należy to do dobrych firm(bo tu akurat za bardzo się nie znam na tych typach firm)ale i tak widać że mocne i spokojnie skorzysta teraz z niego drugi synek:tak:a co tak ogólnie mi się nie podoba w turystycznych to to ze jest zabudowane tzn.dziecko nic nie widzi leżąc nawet jaby później udało się maluszkowi wstać to tak czy siak jest "odciety od świata":sorry:ale oczywiście to kwestia gustu ;-)

KACHA WAWA no no faktycznie super wózio:tak: szczerze to powiem że ja tak dzięki wam odkryłam że wózki dla dwójki dzieci mogą byc takie fajne bo wcześniej nie brałam nigdy ich pod uwage;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja od wczoraj jestem załamana.Dziewczyny HELP. Moja szwagierka obiecała mi że sprzeda wózek który teraz używają Bebe Comfort 3 częściowy( fotelik, gondola i spacerówka)Wózek służy teraz już drugiemu dziecku nie jest bardzo zniszczony, ale widać też ,że nie nowy. Nowy podobno kosztuje ok 2 tyś zł. Ona chce od nas 800:szok: To mało czy dużo?( jak dla nas to dużo) Nie wiem co zrobić .Doradźcie.:crazy:
 
Emilia szczerze to za 800 złotych wolałabym jakiś nowy wózek kupić, po dwójce dzieci wózek za 800 złotych to wg mnie nieporozumienie :tak:
 
A ja od wczoraj jestem załamana.Dziewczyny HELP. Moja szwagierka obiecała mi że sprzeda wózek który teraz używają Bebe Comfort 3 częściowy( fotelik, gondola i spacerówka)Wózek służy teraz już drugiemu dziecku nie jest bardzo zniszczony, ale widać też ,że nie nowy. Nowy podobno kosztuje ok 2 tyś zł. Ona chce od nas 800:szok: To mało czy dużo?( jak dla nas to dużo) Nie wiem co zrobić .Doradźcie.:crazy:


dla mnie to nie jest duzo bo skoro wydali na ten wózek 2 tyś.to trzeba ich zrozumieć i szczerze ja bym taniej także nie sprzedała:sorry:ale też trzeba zobaczyć w jakim jest stanie bo może być nieźle dobity to wtedy wogóle nie opłaca się go kupować:tak:
 
Tak też i ja myślę:-( , tym bardziej że jest błękitny a dziś się okazuje że bardziej odpowiedni dla nas będzie różowy :rofl2:. Tylko teraz pytanie jaki kupić???:eek:Jestem zielona.
 
A ja od wczoraj jestem załamana.Dziewczyny HELP. Moja szwagierka obiecała mi że sprzeda wózek który teraz używają Bebe Comfort 3 częściowy( fotelik, gondola i spacerówka)Wózek służy teraz już drugiemu dziecku nie jest bardzo zniszczony, ale widać też ,że nie nowy. Nowy podobno kosztuje ok 2 tyś zł. Ona chce od nas 800:szok: To mało czy dużo?( jak dla nas to dużo) Nie wiem co zrobić .Doradźcie.:crazy:

najlepiej popatrz na allegro :tak:
bebe confort na Allegro - Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro
Porównaj wózki używane do tego co kuzynka ma i popatrz na ceny. Zobaczysz czy się opłaca. Wydaje mi się, że mimo wszystko 800 zł to dużo za używany wózek zwłaszcza gdy użytkuje je już 2 dziecko. Twoje będzie trzecie. Ale najlepiej sama zdecyduj, czy ci się opłaca.
 
za 800 zł można kupić nowy zestaw wózek gondola, spacerówka i fotelik.. może nie wypaśne, ale przynajmniej nowe...
wydaje mi się że jak na używane po 2 dziecku cena 800zł jest spora... ? no chyba że wózek w idealnym stanie
 
reklama
też uważam że 800zł to duzo jak na wózek już po którymś dziecku :sorry:

wolała bym kupic inny i jakby była córa to pod kolorek do dziewczynki ;-)
 
Do góry