reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szcześliwe mamusie:)

kaskap

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2008
Postów
24
Miasto
Łabiszyn
Szczęśliwe mamusie to jest miejsce na zdjęcia waszych kochanych pociech!!!Tutaj możecie zamieścic ich zdjęcia.Opiszcie tez sytuacje w których wasza pociecha rozbawiła was do łez.:-)
 

Załączniki

  • PIC_0257.JPG
    PIC_0257.JPG
    24,5 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Kaskap,

chyba już wiele było takich sytuacji. Ostatnim hitem u Igorka jest machanie główką na TAK, nie wiem skąd tak nagle mu to przyszło, ale teraz chodzi sobie po pokoju na przykład i przytakuje :happy2::tak:
 
Z takich smieszych sytuacji to rozmawialam przez komorke i zeby oc sie caly czas zajmowac Mikolajem przez sluchawki nagle z drugiej strony szlysze ze mnie nie slychac mowie glosniej a tu nic ( trzymalam Mikolaja na rekach) no zglupialam nie wiedzilam dlaczego nagle mi mikrofon nie dziala wiec spojrzalam na niego a tam idelnie raczka mojego synka chyba chcial przerwac rozmowe:-p
 
ja będę rodzić w lutym przyszłego roku :-)

dzieci na co dzień powalają swoimi zachowaniami, ostatnio byłam z synem w przychodni, gdzie bawił się z dwójką innych dzieci przy stoliku z klockami, dzieci w podobnym wieku. Mój syn dyskutował za całą trójkę, podczas gdy pozostała dwójka tylko co jakiś czas wydawała pojedyncze słowa :tak::-D chyba był w tej grupce najbardziej otwartym dzieckiem :laugh2::rofl2::happy: a tamte dzieciaczki takie zszkokowane były, ciekawe dlaczego ? ;)
 
Do góry