reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szczęśliwe sierpiniowe mamusie!!

V

viewiorka

Gość
witam wszystkie kobietki, które mają termin na sierpień!! Ja o ciąży dowiedziałąm się tydzień temu a dziś miałam już USG. Widziałam jak bije serduszko mojego maleństwa!! To niesamowite uczucie!! A bałam się, że jest za wcześnie i nic nie zobaczę :D. proszę Was kochane mamusie piszcie i dzielcie się swoimi odczuciami i problemami.
Pozdrawiam wsystkie mamusie i ich groszki i fasolki :p
 
reklama
Ja rowniez o ciazy dowiedzilam sie tydzien temu, ale na usg umowiona jestem dopiero 22 grudnia. Mma nadzieje ze wszystkim zrobie niespodzianke na swieta. Pozdrawiam. Chcilabym zyby i dla nas bylo juz forum. Pozdrawiam
 
witam
tez mam termin na sierpien i o ciazy dowiedzialam sie ponad tydzien temu jestem w 6 tygodniu wedlug wyliczen a moje malenstwo jest za male na 6 tydzien jest ok 4 tygodnia i nie widac go jeszcze, martwie sie :cry:
A ja jestem strasznie napeczniala mam duzy brzuch i piersi

Pozadrawiam was
 
Witam,

Wydaje mi się że nie masz się co martwić. Ja też byłam w podobnej sytuacji. Z obliczeń wynikało że to 6 tc a na usg wyszło że to dopiero 4tc. Lekarz stwierdził że wszystko jest ok bo przecież normalnie wiek ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki a przecież najprawdopodobniej w ciążę zachodzi się mniej więcej dwa tygodnie póżniej. Wtedy na tym usg też nie było jeszcze widać maluszka tylko sam pecherzyk płodowy ale już 2 tygodnie później był już widoczny i maluszek i malutkie bijace serduszko :D dletego nic się nie martw bo najprawdopodobniej wszystko jest ok.
 
dzięki za pocieszenie sokolico

jednak sie martwię bowzięłam pod uwage to ze tygodnie liczy sie od pierwszej miesiaczki tak wiec moje malenstwo ma 2tygodnie i go nie widac a powinno miec 4, tym bardziej ze codziennie mierzylam temperature w czasie cyklu i tak mi wyszlo ze poczeło sie 17 stycznia, moze cos sie przesuneło w cyklu i nie zauwazyłam albo jest chore.. :cry: jak powiedziala doktorka

trzymajcie sie
 
Hej. Witam wszystkie mamy. Ja rónież spodziewam sie dziecka jakos tak pod koniec sierpnia. Dokładnie nie wiem jeszcze kiedy, ponieważ nie byłam u lekarza (urlop). O ciąży dowiedziałam się dwa dni temu i mam nadzieję, że test domowy mnie nie zawiedzie, tak jak nie zawiódł mnie przy pierwszej dzidzi. A bo i muszę Wam powiedzieć, że jestem juz mamą ... pięciomiesięcznego Piotrusia. Siedzi u mnie na kolanach i piszemy razem ten list . Ciąża jak się pewnie domyślacie była dla mnie totalnym zaskoczeniem , ale i rónież radościa. Troche się boję jak sobie poradzę - gotowanie, spacery, bo moje maluszki będą mialy różne potrzeby w tym samym czasie :roll:

Także pozdrawim serdecznie i służę radami pięciomiesięćznej mamy.
 
reklama
a ten mój post to ze cztery razy wysyłąłam i widze że jest w różnych miejscach. Cóż dopiero się uczę, bo jestem tu pirewszy raz.
Pozdrawiam.
 
Do góry