reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwy finał mimo plamienia we wczesnej ciąży

Uważam, że bardzo dobrze zrobiłaś. Przynajmniej wiadomo, że to nic poważnego. Daj znać jak się sytuacja rozwinie. Trzymam kciuki za pozytywne zakończenie 🙂
Hejka niestety wszystko zakończyło sie stracona ciążą (początek 6 tygodnia) ale pocieszeniem jest to ze po ponad 5 latach starań udało sie zapłodnić... No i po duphastonie juz w następnym cyklu nie mam plamień także staramy sie nadal...
 
reklama
Hejka niestety wszystko zakończyło sie stracona ciążą (początek 6 tygodnia) ale pocieszeniem jest to ze po ponad 5 latach starań udało sie zapłodnić... No i po duphastonie juz w następnym cyklu nie mam plamień także staramy sie nadal...
Bardzo mi przykro 🙁 mam nadzieję, że niebawem uda się doczekać kolejnych dwóch kresek 🙂
 
Bądź dobrej myśli
Niestety wynik drugiej bety potwierdził poronienie... lekarz także. Staramy się dalej bo dal zielone światło. Jednak ciagle mi w glowie teraz siedzi ze albo się w ogóle nie uda albo skończy się jak teraz... tez miałyście takie obawy? Bo ja na dzień dzisiejszy chyba bałabym się cieszyć jeżeli okazałoby się ze się udało...
 
Ja jestem w 7 tygodniu i tez plamie bardzo sie martwie bo juz 4 razy poronilam 😢😢dzis ide do lekarza i uslysze ...tylko co oby bylo dobrze
Mam to samo , beta mi ładnie rośnie , ale mam plamienia 😞 w poniedziałek idę na kontrole 😞 jestem po poronieniu i ciąży pozamacicznej … ehhh już nie mam sił ….
 
Mam to samo , beta mi ładnie rośnie , ale mam plamienia 😞 w poniedziałek idę na kontrole 😞 jestem po poronieniu i ciąży pozamacicznej … ehhh już nie mam sił ….
A przyjmujesz jakieś leki? Duphaston? Jeśli beta rośnie to dobry znak. Jesteśmy po podobnych przejściach. Ja również jestem po poronieniu i ciąży pozamacicznej. Trzymam za Ciebie kciuki! Będzie dobrze!
 
reklama
Do góry