reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczoteczka do zębow dla niemowlaka.

Dziecko powinno wyrobić sobie nawyk mycia zębów więc szczoteczka od pierwszego zęba wg mnie jest konieczna 🙂
Ja mam zwykłą, manualną dla syna.
Tak samo smak pasty do zębów ma znaczenie. Jak teraz będziesz podawać dziecku owocowe, to potem może być trudno przejść na miętowe.
A zanim kupiłam pastę to przeanalizowałam składy z panem tabletką.
 
reklama
Dziecko powinno wyrobić sobie nawyk mycia zębów więc szczoteczka od pierwszego zęba wg mnie jest konieczna 🙂
Ja mam zwykłą, manualną dla syna.
Tak samo smak pasty do zębów ma znaczenie. Jak teraz będziesz podawać dziecku owocowe, to potem może być trudno przejść na miętowe.
A zanim kupiłam pastę to przeanalizowałam składy z panem tabletką.
A czy to ma jakieś znaczenie czy pasta jest miętowa czy nie? Dla takich maluchów ciężko znaleźć inną niż miętowa. Dla mojej córki, a ma już 5 lat mięta jest za mocna i szczypie ją w buzię.
 
Ostatnia edycja:
Pasta Elmex dla dzieci 👍
U nas jako pierwsza była szczoteczka Jorda.n .
Syn bardzo polubił mycie ząbków od samego początku.
 

Załączniki

  • shopping (4).jpeg
    shopping (4).jpeg
    30,3 KB · Wyświetleń: 27
Elmex 0-6 i najpierw szczoteczka elmex (była w zestawie z pastą), teraz szczoteczka z chicco. Z żadnej nie jestem zadowolona, bo synek lubi je gryźć i wręcz wyszarpywać to włosie :baffled: Dziewczyny, jak u Was wygląda to szczotkowanie? Dzieci grzecznie pozwalają sobie umyć zęby czy robicie to jakoś sposobem?
 
reklama
Elmex 0-6 i najpierw szczoteczka elmex (była w zestawie z pastą), teraz szczoteczka z chicco. Z żadnej nie jestem zadowolona, bo synek lubi je gryźć i wręcz wyszarpywać to włosie :baffled: Dziewczyny, jak u Was wygląda to szczotkowanie? Dzieci grzecznie pozwalają sobie umyć zęby czy robicie to jakoś sposobem?
Ja zdecydowalam się na szczoteczke Neno, i jak narazie Mała sama otwiera buzie do mycia, a nakładka do czyszczenia języka bardzo ją bawi 😆
Tylko, że my mamy jednego zęba 🙈 więc nie jestem w stanie Ci pomóc 😟
 
Do góry