reklama

Szczoteczka elektryczna

Temat na forum 'Zdrowe zęby - porady dentysty' rozpoczęty przez MałaAnka, 30 Grudzień 2012.

1. MałaAnka

MałaAnka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Chciałam zapytać czy stosowanie elektrycznej szczoteczki do zębów u dwuletniego dziecka jest bezpieczne tzn. czy mleczne zęby nadają się do szczotkowania taką szczoteczką. Chodzi mi o czyszczenie dodatkowe, moja córka jak narazie lubi myć zęby i czyścimy dwa razy dziennie + po słodkich przekąskach i sokach i nie zamierzam rezygnować z czyszczenia zwykłą szczoteczką, natomiast osad na języku z mleka czy nabiału jest trudny do pozbycia się. Czy stosując takie dodatkowe "udziwnienie" możemy liczyć na dokładniejsze oczyszczenie całej Buźki?

Pozdrawiam
    Mama Karolci

2. Katarzyna Buss-Maleszka

Katarzyna Buss-Maleszka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak najbardziej taklie"udziwnienie" mozesz stosować. Ewnetulanie do jezyka są specjalne czyściki do tego przeznaczone, latwiej nimi oczysccic osad z jezyka bo maja szerszą niż szczoteczka końcówke.

pozdrawiam
    Katarzyna Buss-Maleszka

3. reklama
  4. Iloona

Iloona Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie wiem czy to dobry pomysł u 2 latki. Moja ma 7 i woli zwykła czczoteczke. Ja rownież , bo jak myje elektryczna to ona ma takiego powera ze mam wrażenie ze mi zeby powybija ;) i większa piana sie robi przy używaniu zwykłej szczoteczki. Ale to sprawa indywidualna , bo mój mąż np używa elektryczna. My mamy szczoteczki Braun.

5. martysa

martysa Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja córcia ma elektryczna a ma 3 lata ale i tak woli myć normalna szczoteczka.

6. adamtata

adamtata Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nam dentysta wlasnie zalecil zakup szczoteczki elektrycznej wlasnie, podobno taka szczoteczka czysci zeby dokladniej niz zwykla

7. Katarzyna Buss-Maleszka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  8. wiola20121119

wiola20121119 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Elektryczna czysci dokąłdniej. Poza tym jesli kupicie z jakimś stworem bajkowym, to zawsze jest weselej. Moje dzieci traktowały mycie jak zabawe, ale tylko z elektryczna szczoteczka scooby -doo

9. mamaDomi

mamaDomi Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja mała ma z jakimś dinozaurem i jest zachwycona jak myje. Mówi, że to takie fajne uczucie..

Ja jednak sama się nie mogę przekonać

10. reklama
  11. złośka

złośka Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja bym nie stosowałam szczoteczki elektrycznej u 2-latki, wydaje mi się, że można nią zrobić krzywdę delikatnym dziąsłom plus mała może tego nie lubić.

12. Katarzyna Buss-Maleszka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jesli nie jestes przekonana nie stosuj ale pilnuj szczotkowania szczoteczką manualną.

Poleć forum