reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczoteczka elektryczna

MałaAnka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Sierpień 2010
Postów
151
Miasto
Warszawa
Chciałam zapytać czy stosowanie elektrycznej szczoteczki do zębów u dwuletniego dziecka jest bezpieczne tzn. czy mleczne zęby nadają się do szczotkowania taką szczoteczką. Chodzi mi o czyszczenie dodatkowe, moja córka jak narazie lubi myć zęby i czyścimy dwa razy dziennie + po słodkich przekąskach i sokach i nie zamierzam rezygnować z czyszczenia zwykłą szczoteczką, natomiast osad na języku z mleka czy nabiału jest trudny do pozbycia się. Czy stosując takie dodatkowe "udziwnienie" możemy liczyć na dokładniejsze oczyszczenie całej Buźki?

Pozdrawiam
Mama Karolci
 
reklama
Chciałam zapytać czy stosowanie elektrycznej szczoteczki do zębów u dwuletniego dziecka jest bezpieczne tzn. czy mleczne zęby nadają się do szczotkowania taką szczoteczką. Chodzi mi o czyszczenie dodatkowe, moja córka jak narazie lubi myć zęby i czyścimy dwa razy dziennie + po słodkich przekąskach i sokach i nie zamierzam rezygnować z czyszczenia zwykłą szczoteczką, natomiast osad na języku z mleka czy nabiału jest trudny do pozbycia się. Czy stosując takie dodatkowe "udziwnienie" możemy liczyć na dokładniejsze oczyszczenie całej Buźki?

Pozdrawiam
Mama Karolci

Jak najbardziej taklie"udziwnienie" mozesz stosować. Ewnetulanie do jezyka są specjalne czyściki do tego przeznaczone, latwiej nimi oczysccic osad z jezyka bo maja szerszą niż szczoteczka końcówke.

pozdrawiam
Katarzyna Buss-Maleszka
 
Nie wiem czy to dobry pomysł u 2 latki. Moja ma 7 i woli zwykła czczoteczke. Ja rownież , bo jak myje elektryczna to ona ma takiego powera ze mam wrażenie ze mi zeby powybija ;) i większa piana sie robi przy używaniu zwykłej szczoteczki. Ale to sprawa indywidualna , bo mój mąż np używa elektryczna. My mamy szczoteczki Braun.
 
nam dentysta wlasnie zalecil zakup szczoteczki elektrycznej wlasnie, podobno taka szczoteczka czysci zeby dokladniej niz zwykla
 
Elektryczna czysci dokąłdniej. Poza tym jesli kupicie z jakimś stworem bajkowym, to zawsze jest weselej. Moje dzieci traktowały mycie jak zabawe, ale tylko z elektryczna szczoteczka scooby -doo
 
Moja mała ma z jakimś dinozaurem i jest zachwycona jak myje. Mówi, że to takie fajne uczucie..

Ja jednak sama się nie mogę przekonać
 
Ja bym nie stosowałam szczoteczki elektrycznej u 2-latki, wydaje mi się, że można nią zrobić krzywdę delikatnym dziąsłom plus mała może tego nie lubić.
 
reklama
Do góry