reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczypanie i pieczenie brodawek po karmieniu piersia. Zakluwanie kiedy jest zimno

Kwiatuszek1!

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Styczeń 2021
Postów
157
Hej,
Mam pytanie odnosnie karmienia piersia. Karmie drugie dziecko piersia. Nie kojarze wszystkich objawow ktore towarzyszyly mi podczas pierwszego kp. Stad moje pytanie: czy po kp macie odczucie szczypania / pieczenia brodawek? Nie mam tego pokazdym karmieniu ale zdarza sie to dosc czesto ( zwlaszcza w jednej piersi)... Trwa to kilka sekund, ustaje i znow zaczyna. W sumie nawet kilka dobrych minut. Czasem sie to zdarzy jak cos podniose lub rusze reka😥
I drugie pytanko czy jak jest wam troche chlodniej
..np. jak wyjdziecie na dwor lub nawet w domu jak sie zrobi ciut chlodniej niz zwykle to macie takie jakby przeszywanie/ zakluwanie w piersiach/ sutku jakby igielki zakluwaly? Trwa to chwilke czasem sekunde lub kilka ale jest bardzo nieprzyjemne?😭
 
reklama
Hej,
Mam pytanie odnosnie karmienia piersia. Karmie drugie dziecko piersia. Nie kojarze wszystkich objawow ktore towarzyszyly mi podczas pierwszego kp. Stad moje pytanie: czy po kp macie odczucie szczypania / pieczenia brodawek? Nie mam tego pokazdym karmieniu ale zdarza sie to dosc czesto ( zwlaszcza w jednej piersi)... Trwa to kilka sekund, ustaje i znow zaczyna. W sumie nawet kilka dobrych minut. Czasem sie to zdarzy jak cos podniose lub rusze reka😥
I drugie pytanko czy jak jest wam troche chlodniej
..np. jak wyjdziecie na dwor lub nawet w domu jak sie zrobi ciut chlodniej niz zwykle to macie takie jakby przeszywanie/ zakluwanie w piersiach/ sutku jakby igielki zakluwaly? Trwa to chwilke czasem sekunde lub kilka ale jest bardzo nieprzyjemne?😭
Przez jakiś czas miałam takie dziwne jakby klucie w piersiach, głównie to w jednej, musiałam się aż masować, ale generalnie to nie pomagało nic. Może warto zadzwonić do położnej i jej się spytać? Możesz też mieć jakiś mały zastój w piersiach więc spróbuj pod prysznicem się tam wygrzać w tych rejonach i zaraz po kąpieli nakarmić dziecko. Z mrozem nie miałam tak bo nie karmiłam nigdy piersia w okresie zimowym
 
Przez jakiś czas miałam takie dziwne jakby klucie w piersiach, głównie to w jednej, musiałam się aż masować, ale generalnie to nie pomagało nic. Może warto zadzwonić do położnej i jej się spytać? Możesz też mieć jakiś mały zastój w piersiach więc spróbuj pod prysznicem się tam wygrzać w tych rejonach i zaraz po kąpieli nakarmić dziecko. Z mrozem nie miałam tak bo nie karmiłam nigdy piersia w okresie zimowymbardzo mozliwe to chod

Ja tez mam tylko w jednej. Masaz mi nic nie pomagal. Ale np. juz oklad z kapusty juz tak( zaczelam dopiero dzisiaj robic)b ardzo mozliwe, ze zaczynal sie mikrozastoj...bo obecnie faktycznie z Zastojem walcze😭 mam nadzieje, ze jak uda sie mi sie go opanowac to te dziwne nagle bole znikna🤕
 
Do góry