reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szewska klatka piersiowa

Byliśmy w Rabce u torakochirurga - niestety chcą już natychmiast go operować ( maj 2009) - na razie umówiłam się za rok na kontrolę - do operacji musimy się przygotować psychicznie i fizycznie i życiowo
 
reklama
moj synek ma 3,5 miesiąca i też ma szewską klatkę jak Twoj Gosiek289 ze zdjęcia. napisz mi czy przeszedł już operację i jak to przebiegało i z jakim efektem.
 
staramy się:tak: - ja jak już pisałam chodże z małym 2xtydzień na rehabilitację ( od pierwszych miesięcy życia)+basen w miarę mozliwości
a o ucisku na serce to sobie zdaję sprawę - w sierpniu robiliśmy USG serca i jest nacisk na główne naczynia krwionośne :-( - niestety
zaczynamy przecierać też ścieżki w poradni pulmunologicznej
Witaj. Czy te ćwiczenia na klatkę poprawiły się i syna? Mój syn ma taki problem i szukamy porady. Ćwiczenia basen ,oddychanie i ucisk na prawe żebra,bo ma lewe bardzo zapadnięte też, takie zalecenia mamy od fizjoterapeutki jak również prosto siedzieć i karteczki pod stopy bo Jeszcze ma wadę kręgosłupa,lekka skolioza, ogólnie męczy się szybko , początek anemii, taki też niejadek z niego. Wiek 12 lat , 47kg ,wzrost 165 dopiero zaczynamy ćwiczyć , ogólnie to mu się zrobiło w ciągu roku szybko urósł No i klatka też się skrzywiła
 

Załączniki

  • IMG_20221215_214059.jpg
    IMG_20221215_214059.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 69
Witaj. Czy te ćwiczenia na klatkę poprawiły się i syna? Mój syn ma taki problem i szukamy porady. Ćwiczenia basen ,oddychanie i ucisk na prawe żebra,bo ma lewe bardzo zapadnięte też, takie zalecenia mamy od fizjoterapeutki jak również prosto siedzieć i karteczki pod stopy bo Jeszcze ma wadę kręgosłupa,lekka skolioza, ogólnie męczy się szybko , początek anemii, taki też niejadek z niego. Wiek 12 lat , 47kg ,wzrost 165 dopiero zaczynamy ćwiczyć , ogólnie to mu się zrobiło w ciągu roku szybko urósł No i klatka też się skrzywiła
Najlepsze operację wykonuje Michał Szostawicki w Olsztynie. Polecam.
 
Do góry