reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkarlatyna

Dołączył(a)
19 Styczeń 2009
Postów
6
Miasto
Tychy-Brzeszcze
Witam wszystkie forumowiczki jestem tutaj rzadko.Ale chciałam sie poradzic was co do Szkarlatyny czy jest moze jakas specjalna dieta do tej choroby,poniewaz moj mały ma cały jezyk w białym nalocie i nie wiem czy mozna podawac nabiał czy raczej unikac??
Tym bardziej ze podobno jest stan podwyzszonych leukcytó we krwii bardzo sie niepokoje ta choroba gdyz ppowikłania moga byc niebezpieczne i na co mam uwazac:)):sorry2:
 
reklama
Ta choroba to zwykłe pierwszorazowe przechorowanie anginy paciorkowcoej, przy natepnym razie będą już tylko objawy anginy. Dieta normalnie, jak to w infekcji-lekkostrwana. A leukocyty zawsze są podwyższone w trakcie trwania każdej infekcji, szczególnie bakteryjnej..powikłania zawsze mogą wystąpić w trakcie każdej infekcji, ale nie ma się co martwić na zapas, bo to bardzo rzadkie przypadki . Pozdrawiam :)
 
Do góry