reklama

szkoła czy przedszkole??

Madzia_33

Mama Julki i Krzysia !!!
Miasto
Chorzów
Rozwiązania
0
Dziewczyny jeśli kiedyś zajrzycie to wpiszcie proszę, która posyła dzieciaczka do szkoły jako 6 latka a która poczeka jeszcze rok

Julia zostaje w przedszkolu:-)

reklama

Pycha

mama Mai i Marty
Miasto
Strzelce Krajeńskie
Rozwiązania
0
Maja chodzi do szkoły i uważam że ma beztroskie dzieciństwo, jest bardzo zadowolona, z chęcią odrabia lekcje, jest szczęśliwa jak poznaje nowe literki i może coś napisać lub przeczytać, po lekcjach jest u babci, tam spotyka się z koleżankami i kuzynkami, ja czasami zastanawiam się czy dobrze zrobiliśmy, ale ona cały czas twierdzi że w szkole jest fajnie, więc nie żałujemy, nie zabraliśmy jej dzieciństwa, jak niektórzy twierdzą , że to "zabieranie dziecku dzieciństwa"

reklama

Jadran

Fanka BB :)
Miasto
Bliski Wschód
Rozwiązania
0
Moja córka została w przedszkolu.Ma tu koleżanki i kolegów,którzy nie pójdą do tej samej szkoły.Z jej grupy jedno dziecko poszło do szkoły.
Moja córka czyta od czwartego roku życia,umie też sporo rzeczy jakich uczą sie dzieci w klasach 1-3 nie widziałam więc sensu posyłania jej wcześniej.Zwłaszcza,że w szkole o której myślałam nie miałaby szans na nauczenie się więcej,przy grupie ponad 20 osobowej dzieciaków,które dopiero pewnych rzeczy się zaczną się uczyć.Postanowiłam posłać ja do prywatnej szkoły gdzie klasy liczą 12-13 dzieci i gdzie pani ma możliwość pracy z dzieckiem,które więcej umie.Ale to dopiero za rok.
Rozumiem rodziców,którzy nie posyłają szeciolatków do szkoły
Nie uważam,że szkoła jest zabieraniem dzieciństwa.Uważacie,że jak dziecko idzie do szkoły to przestaje nim być?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019