reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła na Ochocie - Warszawa

Dołączył(a)
2 Listopad 2004
Postów
2
witam wszystkich. jestem tu pierwszy raz :-)
Chciałam zapytać, czy może znacie godna polecenia szkołę na Ochocie??
Moje dziecko rozpocznie naukę we wrześniu 2005.
Może coś podpowiecie?
 
reklama
No niestety nie znam szkół na Ochocie.
Moja córa chodzi do szkoły sportowej na Sempołowską. I jestem bardzo zadowolona , choć parę wpadek było i nadal się borykamy z pewnymi niedociagnięciami.
Ale córka jest zadowolona, poziom nauki wysoki, zainteresowanie kadry dziećmi jest bardzo zauważalne, generalnie szkoła dla dzieci :)

Podałabym linka do strony naszej szkoły ale nie wiem czy wolno? :)
 
hej wam,

tak się składa, że ja pracuję w szkole (z przedszkolem). Co prawda to Mokotów, ale niedaleko do Ochoty. Wolę nie reklamować, bo nie wiem, czy wolno, ale to jest Kanadyjska Szkoła Podstawowa / Canadian School of Warsaw przy Bełskiej 7. Międzynarodowa (wszystko po angielsku), droga (1800 miesięcznie). W razie czego mogę podać więcej szczegółów.

Pozdrawiam,
Ania
 
Do góry