reklama

Szkoła podstawowa w Warszawa - co polecacie

Temat na forum 'Szkoły' rozpoczęty przez mama59, 19 Kwiecień 2010.

 1. mama59

  mama59

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Szukam dobrej szkoły podstawowej w Warszawie. Zostało mało czasu na zapiasnie, a ja nie mogę się zdecydować. Może ktoś zna szkołę godną polecenia.
   
 2. alina121

  alina121

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Nie wiem czy moja opinia będzie przydatna, ale..... Ja rok temu szukałam dobrego przedszkola dla mojej córki. Oczywiście osobiście odwiedzałam różne przedszkola, ale w dużej części brałam pod uwage opinie rodziców którzy mieli już jakieś doświadczenie. Po dłuuuugich przemyśleniach, mój wybór padł na przedszkole "Tęczowy Ogród" na Miłobędzkiej. Nie żałuję swojej decyzji, a co najważniejsze moje dziecko również. Piszę o tym ponieważ wiem , że niedawno otworzyli również szkołę. Dlatego szczerze polecam tą placówkę.
   
 3. reklama
 4. bezsenna

  bezsenna Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jeszcze zależy w jakiej dzielnicy Ci najbardziej pasuje, żeby znaleźć szkołę. Ja mam 21 lat, więc jeszcze dość dobrze pamiętam swoją podstawówkę, która znajduje się na Bielanach, przy ulicy Reymonta i sama z czystym sumieniem posłałabym tam za parę lat swojego synka :tak:
   
 5. lolkak

  lolkak Październikowa Mama Mai

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
 6. ewelinucha

  ewelinucha

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  też zależy czy szkoła prywatna czy państwowa. No właśnie, może dyskusja na temat czy szkoła prywatna czy państwowa? Jak uważacie ?
   
 7. maagnoliaa

  maagnoliaa Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  no mi się wydaje, że ciężko jednoznacznie stwierdzić.
  z jednej strony państwowa. No bo nie trzeba płacić, bo dużo dzieci i do tego że tak powiem zróżnicowanych chociażby pod względem finansowym.
  z drugiej strony prywatna, bo bardziej kameralnie, bo są małe klasy, uczniów mniej to i nauczyciele bardziej indywidualnie podchodzą do każdego. tylko pytanie czy to oznacza, że w szkole prywatnej jest większy poziom czy może wręcz przeciwnie ?
   
 8. ewelinucha

  ewelinucha

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Mi się wydaje, że jesli rodziców na to stać to lepsza jest szkoła prywatna. z tym poziomem oczywiscie jest różnie, bo to że szkoła jest prywatna nie oznacza wcale ze ma wysoki poziom. różnie to bywa. Ale np moich znajomych córka chodzi w wawie do podtswówki na Radarową (Argonaut) - właśnie szkoła prywatna. i są bardzo zadowoleni. szkoła reprezentuje wysoki poziom, nuczyciele mają indywidualne podejście do uczniów. Szkołę państwową też można znaleźc dobrą, ale myslę, że jeśli rodziców na to stać to warto zainwestować w szkołę prywatną ;)
   
 9. Saberity

  Saberity

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Racja, nie każda szkoła prywatna musi być lepsza, ale z reguły tak jest (mniej dzieci w klasie = lepsze nauczanie, renomowani nauczyciele i do tego wieeeele zajęć pozalekcyjnych). Polecam prywatną szkołę podstawową Aurus w Warszawie, ostatnio głośno o niej zrobiło się w internecie i rzeczywiście mają fajny program nauczania.
   
 10. reklama
 11. ironia

  ironia Mamusia Benia

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jest sporo fajnych szkół podstawowych jednak ja najbardziej stawiam na te 2 języczne ponieważ dzięki nim dziecko lepiej się rozwija. Wiem, że nie wszystkie szkoły oferują dwa języki dlatego ja bardzo długo szukałam odpowiedniej. Znalazłam szkołe Pro Futuro jest to szkoła Warszawska i są liderem w nauczaniu języków do tego mają bardzo ciekawą ofertę edukacyjną i rekomendację sporych autorytetów dlatego tak mnie przekonuje :)
   
 12. Gladiss

  Gladiss

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Może to kwestia kontekstu, czasami można trafić na naprawdę fajne placówki publiczne. Ale nieraz okazuje się, że te w naszej najbliższej okolicy mają złą renomę i wówczas chyba warto rozejrzeć się za szkołą prywatną. Przeglądałam sobie też ofertę w Pro Futuro i faktycznie wygląda to bardzo profesjonalnie. Jest nawet rekomendowana przez taki autorytet w dziedzinie szkoleń jak Brian Tracy. Kwestia tylko czy lokalizacja wam odpowiada no i czy was na to stać :)
   

Poleć forum