reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła Rodzenia czy domowe ćwiczenia?

reklama
Wiesz jak to u mnie jest jak troche pocwicze i porozciagam sie to i tak po paru dniach przerwy juznie moge powturzyc ciczen , ktore juz robilam. sztywniak ze mnie od malego:tak: :szok:

I jakos nie am do tego zapalu bo te cwiczenia tak strasznie bola, a szczegolnie na nogi . Masakra:szok:
 
w ogóle to najlepiej jest sie rozciagac na podgrzane ciałko
czyli albo po treningu, albo po masażu :tak:
ja wiem, ze to boli ale potam jaka radocha z elastycznosci :tak:
i jakie to przydatne na codzien :tak:
 
a ja to tylko narzekać potrafie, ostatnio złapałam sie na tym że jak raz mi coś nie wyjdzie albo coś ostudzi moją motywację to przestaje robić cokolwiek - zwłaszcza jeśli chodzi o ćwiczenia.
Jezu szkoda że to nie lato, jak ja bym sobie np popływała, a basen najbliższy mam 30 km stąd:-(
 
No ja juz po porannych cwczeniach.:tak: :tak:
Kregoslup rozluzniony , nawdychalam sie powietrza :-D :-D i spocilam przy tym jak .....Nie wiem co, zabraklo mi slowa:-D :-D
To chyba ze zmeczenia.
mykam do wanny:tak:
 
miloku to dalas czadu :tak:


ja po tym jak ostatnio brzuch mi sie stawia przy krotkich juz nawet spacerach duzo leze i odpoczywam
z tego wszystkiego to nawet odechcialo mi sie juz isc do szkoly rodzenia :baffled:
 
wiecie co juz od jakis paru dni tylka ruszyc mi sie nie chce. najlepiej bym rylko siedziala na kanapie z kompem na kolanach i niech mi ktos jedzonko pod nos podaje:tak: :tak:

ale jutro biore sie za porzadki i sobie potem pocwicze:tak:
tylko niech mi ktos kopa sprzeda zebym sie ruszyla;-)
 
reklama
niestety nikt przy zdrowych zmysłach nie sprzeda Ci nawet najmniejszego kopniaczka :-D:-D
Ja mam mobilizatora w postaci mamy która mnie <prosi ładnie> o pomoc i nie mam wtedy wyboru - musze sie ruszyć.:tak::baffled:
Zazdroszcze Ci Miloku, chciałabym sie tak troche polenić ale mi nie dają:-(;-)
 
Do góry