reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła Rodzenia czy domowe ćwiczenia?

no boli boli

no to mam rozwiazanie przy porodzie bedziemy ich gryzly w reke tak mocno jak nas bedzie bolalo

a na te codzienne bolaczki no to tego kokosa w glowe i niech tez czuja bol i placza:tak:
 
reklama
No i chociażby dlatego, warto mieć męża przy sobie podczas porodu. Niech wie jak to wygląda. Niech pozna ten proces i doceni. Mój mąż sie nie zrazil i przy drugim porodzie tez będzie obecny.:))
 
:-D :-D :-D Niech zobacza co nam zrobili:tak: :-)



a dziewczyny czy cwiczycie te miesnie kegla , ja cwiczylam je zawziecie na samamy poczatku a teraz wogule:baffled: :baffled:

zapominam o nich calkowicie :eek:
 
reklama
Ja też zapominam...
Ale te ćwiczenia to nie tyle do samego porodu tylko do tego żeby się potem za bardzo nie "poluzować" tu i ówdzie i żeby mąż był zadowolony ;P.
 
Do góry