reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia. Czy koniecznie trzeba

AnettGrab

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
2 Styczeń 2019
Postów
111
Miasto
Toruń
Drogie mamy, czy chodziłyście w trakcie ciąży do szkoły rodzenia? Mam dużo książek, teraz internet jest bogaty w różne poradniki itp. czy koniecznie trzeba chodzić do szkoły rodzenia?
 
reklama
Drogie mamy, czy chodziłyście w trakcie ciąży do szkoły rodzenia? Mam dużo książek, teraz internet jest bogaty w różne poradniki itp. czy koniecznie trzeba chodzić do szkoły rodzenia?
A czy koniecznie trzeba iść np na studia?
Twoja decyzja, twój czas... Na sr nauczysz się więcej niż z książek czy internetu
 
Drogie mamy, czy chodziłyście w trakcie ciąży do szkoły rodzenia? Mam dużo książek, teraz internet jest bogaty w różne poradniki itp. czy koniecznie trzeba chodzić do szkoły rodzenia?
Zależy na jaką szkołę trafisz. Są lepsze i gorsze, rzetelne i pełne "dobrych rad" producentów wszelakich ;)
Na pewno warto zdobyć wiedzę. Dobra szkoła rodzenia bywa nieoceniona, ale czasem lepiej pozostać przy książkach ;)
Tak więc, jeśli masz u siebie dobrą, polecaną SR to warto.
 
ja niedawno skończyłam sr. teraz jestem gotowa do porodu!
a tak zupełnie poważnie, jest to ciekawe doświadczenie, obcujesz na żywo z innymi matkami, możecie się powymieniać doświadczeniami, jeżeli trafisz na fajną położną, to rozwieje wszelkie wątpliwości, nauczyłam się wielu cwiczen przygotowujących do porodu, uczą kąpać niemowlaki, mogą dać kilka próbek kosmetyków, czasami są organizowane spotkania ze specjalistami albo są prezentacje wózków. jeżeli nie masz przeciwwskazań od gina i masz czas to śmiało idź, fajny czas to jest
 
Mnie właśnie koleżanka z pracy namawia, mówi, ze nie ma nic lepszego niż spotkanie na żywo z człowiekiem, bo w internecie to ile ludzi to tyle opini i się niczego nie dowiem i tylko zrobi ą mi mętlik w głowie. A ja kupiłam sobie fajne książki i wolę chyba sobie je czytać pod kocem niż siedzieć z innymi kobietami i słuchać ich opowiesci.. ;/
 
Mnie właśnie koleżanka z pracy namawia, mówi, ze nie ma nic lepszego niż spotkanie na żywo z człowiekiem, bo w internecie to ile ludzi to tyle opini i się niczego nie dowiem i tylko zrobi ą mi mętlik w głowie. A ja kupiłam sobie fajne książki i wolę chyba sobie je czytać pod kocem niż siedzieć z innymi kobietami i słuchać ich opowiesci.. ;/
Twoja decyzja, nikt nie może Cię zmusić ;)
A co czytasz?
 
reklama
Kończę właśnie "w oczekiwaniu na dziecko" Heidi Murkoff a w kolejce mam "Księga ciąży" William i Martha Sears, "Twoja ciąża tydzień po tygodniu" Lesley Regan i "Pierwszy rok życia dziecka" Heidi Murkoff
 
reklama
Do góry