reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia - czy myślicie że to konieczne

A ja nie mam zamiaru nikomu płacić za własny ból. Dobrze przynajmniej, że te znieczulenie i poród rodzinny u mnie za darmo jest, bo byłoby mi ciężko znaleźć tyle kasy.
 
reklama
w zasadzie to mi też się wydaje, ze to nie jest mało 600 zł za położną, ale jakoś tak jestem spokojniejsza i może choćby dlatego się opłaci...zobaczymy

w ogóle te opłaty w naszych szpitalach to jakiś dramat...jak Cię nie stać to "pies z kulawą kitą" się nie zainteresuje PORAŻKA !!!(chociaż jestem jednak optymistką i mam nadzieję, ze są jeszcze lekarze, pielęgniarki i położne z powołaniem)... ::)
 
Do góry