reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szkoła rodzenia czy nie ???

reklama
Ja też się wybieram do szkoły rodzenia przy szpitalu , w którym planuję poród. Zajęcia są tam bezpłatne.
Obawiam się jednak ,że będę na nie uczęszczać sama ,bo dla mojego męża to niepotrzebna strata czasu, on przecież pracuje i takie tam. Czasem mam wrażenie ,że do niego nadal jeszcze nie dociera ,że będziemy mieli dziecko , no ale cóż tak to bywa z niektórymi facetami.

Pozdrowienia dla wszystkich mam i tatusiów!
 
Mam już skierowanie od ginka i dziś wybieram się do szkoły(jednej z trzech szkół rodzenia u nas- ponoć ta na Banacha jest najfajniejsza) , żeby zapisać się i sprawdzić co i jak. To blisko mojego domu na szczęście. Jak już będę wiedziała to napiszę Wam. Myślę,żę warto chodzić na taki kurs :)
 
Abi!

Ja tak jak już wcześniej pisałam będę najprawdopodobniej rodzić w Madurowiczu, z tego szpitala jest mój lekarz prowadzący.

Pozdrawiam
 
Witam ,
jestem nowa na forum ..... wlasnie co do szkoly rodzenia mam pytanie czy to naprawde jest az tak przydatne i konieczne?
Zastanawiam sie nad tym ... czy zaczac chodzic do takiej szkoly czy jednak dam sobie jakos i rade bez niej ...prosze o rady.
pozdrawiam goraco Karolina
 
hm.. nie moge spac:)))
a juz tak pozno...

lazilam po sieci i znalazlam taka stronke z adesami do szkol rodzenia w polsce i ile to tak naprawde kosztuje

ale Caro wydaje mi sie ze skoro zajecia sa bezplatne to chyba warto zaczerpnac wiedze co z tym pozniej zrobisz to juz
indywidualna sprawa....a niektore rzeczy sa bardzo przydatne

Pozdrwaiam Aniolekk
 
hej!

U nas za szkolę rodzenia się płaci, i to niemało, a że i tak muszę mieć cesarkę (łożysko przodujące i operowany kręgosłup) to gin uznał, że nie warto. Więc nie idę, ale w innych okolicznościach, gdybym miała rodzić naturalnie to chyba bym się zdecydowała na szkołę rodzenia :)
 
Agnieszka25w-wa pisze:
Bunia nic się nie martw. 11 października ide na pierwsze zajęcia :) i zaraz po nich zdam wam relacje co i jak i z czym się je hihihi :) Pozdrowionka
Agnieszko, ja jestem teraz w Turcji i bede w Polsce spowrotem 13tego pazdziernika. Czy myslisz, ze przyjeli by mnie na kurs jesli ominelabym pierwsze zajecia. Jakbys miala okazje to bardzo prosze spytaj o to. Bo tak to nie wiem jak czesto oni zaczynaja takie cykle. W sumie teraz by mi pasowalo. Pozdrawiam . Ania
 
reklama
U mnie polozna stwierdzila ze moge jeszcze poczekac do 28 tygodnia,ale tez bym chciala,jeszcze nie rozmawialismy z mezem ale mysle ze Go przekonam.
 
Do góry