reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szkoła rodzenia czy nie ???

My się zdecydowaliśmy na szkołę rodzenia przy szpitalu u nas w mieście, chociaż w nim rodzić nie będę- jest blisko i za darmo, a myślę ze uczą wszędzie tego samego- jakby co to dowiem się od was :) może jutro pójdę i zapiszę nas. Mąż będzie też chodził, bo jest z deka przerażony, myślę że jak wszystkiego dowie się od specjalisty, to się nauczy i oswoi z czekacjącym na nas zadaniem :)
 
reklama
Witam, troszkę mnie nie było ale już nadrabiam zaległości. Anusia z tego co wiem to zajęcia są organizowane na bieżąco. Odbywają się one dla 12 par a chętnych jest bardzo dużo więc organizują zajęcia i w późniejszych terminach. Co dwa tygodnie rozpoczynają się nowe kursy więc jak wrócisz to na pewno bez problemu będziesz mogła się zapisać. Pozdrowionka dla wszystkich mam i i ich brzuszków:)
 
Jak ja bym sie zapisala do szkoly rodzenia bo juz 28 tydzien sie zbliza to niestety ale moj ukochany nie moglby ze mna chodzic bo pracuje do puzna .. :mad: :( :( :( :( :-[ i cio wtedy? bede naprawde sie "glupio" czula jak kazda mama bedzie miala swojego mezczyzne a ja nie :-[ :-[
 
Caro a moze przyjaciolka, albo mama moglaby z Toba chodzic wiem ze czesto tak dziewczyny chodza bo mezowie nie moga albo sa same, tak mi sie wydaje, ja chodzila nie bede tak jak pisalam licze na wasze podpowiedzi :pPozdrawiam
 
Z te go co wiem to w 28 tyg spokojnie mozesz sie zapisac do szkoly rodzenia, bo przeciez uczeszcza sie najwczesniej od 7 miesiaca. Widzisz Caro ja tez nie bede chodzic z tatusiem dzidzi bo on nie moze przyjechac do Polski na razie, wiec poprosze siostre, wiele dziewczat podobno tak robi. Pozdrawiam. Ania
 
reklama
witam
a my dzis zapisalismy sie do szkoly rodzenia przy szpitalu w ktorym na 99% bedze porod (Unia Lubielska - Szczecin)
konczy sie nam 25 tydzen... a zajecia zaczynaja sie w 27:) i zupelnie bezproblemowo

Aniolekk

ps Narazie tatus jest happy... i jakos nieprzyjmuje sie ale to zobaczymy po 1 zajeciu:)
 
Do góry