reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szkoła rodzenia czy nie ???

Caro nie masz co się przejmować że tatuś nie będzie chodził z tobą. Do takiej szkoły potrzebna jest po prostu osoba towarzysząca. Ja np. będę chodzić z moją mamcią bo mój mężuś na ogół zjeżdża do domku koło 19-20, a zajęcia są u mnie od 18 i trwają aż 3 godz.
Ale równie dobrze możesz wykorzystać przyjaciółke ,siostre ,brata itd... :) Pozdrowionka dla mamuś i ich szkrabików :)
 
reklama
Ja ,jeśli mój mąż się nie zdecyduje ,też będę uczęszczać na zajęcia do szkoły rodzenia z mamą. Zresztą, nawet jesli mój mąż będzie chciał ze mną chodzić, to nie zawsze bedzie mógł , bo taką już ma pracę.
 
Aniolek:)
Ja mam zamiar na Uni rodzic poniewaz moj lekarz u ktory prowadzi mi ciaze.. pracuje tam jako lekarz.. wiec.. bedzie mi o wiele lzej.. chociaz nie wiem.. jezeli porod zacznie sie i w ostatecznosci bede musiala na szybkiego do szpitala to niestety ale bede musiala jechac na Zdroje bo tam mam najblizej.. poniewaz mieszkam na Kijewie ale mam nadzieje ze na spokojnie moj ukochany bedzie mogl mnie na Unie Lubelska zawiesc...... ;D ;D ;) Aniolek na kiedy masz termin porodu moze sie na Uni spotkamy hihi podczasz porodu :p ;D ::) pozdrawiam
 
Caro18 pisze:
Aniolek:)
Ja mam zamiar na Uni rodzic poniewaz moj lekarz u ktory prowadzi mi ciaze.. pracuje tam jako lekarz.. wiec.. bedzie mi o wiele lzej.. chociaz nie wiem.. jezeli porod zacznie sie i w ostatecznosci bede musiala na szybkiego do szpitala to niestety ale bede musiala jechac na Zdroje bo tam mam najblizej.. poniewaz mieszkam na Kijewie ale mam nadzieje ze na spokojnie moj ukochany bedzie mogl mnie na Unie Lubelska zawiesc...... ;D ;D ;) Aniolek na kiedy masz termin porodu moze sie na Uni spotkamy hihi podczasz porodu :p ;D ::) pozdrawiam

ciekawe jak nazy was sie ten lekarz???
czy przypadkiemnmie sienkiewicz?
ja mieszkam na pogodnie wiec do szpitala nawet na czworaka mam 15 min wolnego spacerku:)
a z tego co wiem to na Unii i w Zdrojach sa podobne warunki.. kiedys odwiedzialm kolezanke po porodze w zdrojach a pozniej druga na Unii i jakos na Unii jest inaczej.
ja i moje sloneczko mamy termin na 24 stycznia:) ale pan doktor jescze do konca nie jest zdecydowany wiec moze byc i 25:) za 4 tygodnie idzemy na wizyte z USG i bedze bardziej wiadomo:)

Pozdrwaiam Aniołekk
 
na Pogodnie mieszkalam przez okolo rok czasu :) nie daleko urzetu stanu cywilnego :-)
Doktor nazywa sie Celewicz ;) Pozdrawiam..
ps. slyszalam od paru kobiet ze w Zdrojach jest dobrze rodzic ale jezeli chodzi o opieke i jakiekolwiek badania to lepiej unia ale sama nie wiem poniewaz ani tu ani na uni jeszcze nie rodzilam :) ;D ;D
 
Caro18 pisze:
na Pogodnie mieszkalam przez okolo rok czasu :) nie daleko urzetu stanu cywilnego :-)
Doktor nazywa sie Celewicz ;) Pozdrawiam..
ps. slyszalam od paru kobiet ze w Zdrojach jest dobrze rodzic ale jezeli chodzi o opieke i jakiekolwiek badania to lepiej unia ale sama nie wiem poniewaz ani tu ani na uni jeszcze nie rodzilam :) ;D ;D

ja tez jeszcze nie rodzilam:)
ale 18 idzemy do szkoly rodzenia... przy szpitalu na UNii napewno zdam relacjie:)
 
Witam kobietki. Dzisiaj mam pierwsze zajęcia w szkole rodzenia i normalnie nie mogę się już doczekać co tam zobacze hehe. Ide na 18 ibędą mnie męczyć do 21 - te trzy godziny troszke mnie przerażają, ale czego się nie robi dla naszych maleństw-bynajmniej ja jako młoda mamcia mam nadzieję się czegoś ciekawego nauczyć :)
Jak wróce i będę miała jeszcze siłki to wieczorem zdam relacje z zajęć, a jak padne to do juterka jak się leniuszek wyśpiochuje hehe :) Pozdrowionka dla wszystkich mamuń tych obecnych i przyszłych :)
 
reklama
Do góry