reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła Rodzenia-Natura ( Partynice)

L4dY-bIrd

doula
Dołączył(a)
27 Sierpień 2005
Postów
3 171
Miasto
Sobótka / Wrocław
zapraszam oczekujących rodziców na kolejny cykl
Szkoły Rodzenia - Natura

Ruszamy 2 marca a kończymy 6 kwietnia :)
Tematyka zajec blisko natury czyli:

rodzicielstwo bliskości juz w łonie matki
poród zaczyna sie w głowie kobiety
naturalna higiena dzieci ( pieluszki wielorazowe i organiczne kosmetyki)
Jak byc z dzieckiem blisko i miec wolne rece czyli chustowanie :)
Masaż Shantala oraz wszystko na temat karmienia piersią

Pod czas szkoły rodzenia macie zapewnioną opieke telefoniczną doswiadczonej douli 24h na dobe .
Szkoła działa w formie warsztatowej czyli niewykładowej ;)
jest aktywnie i wesoło .

wiecej dla zainteresowanych na naszej stronie www.szkolarodzenia-natura.pl

Bedzie mi miło Was gościć :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie,

zostało mi 1 wolne miejsce na cykl 22 luty-28 marca w szkole rodzenia Natura którą prowadzę :)
Jeśli ktoś akurat stoi przed wyborem szkoły zapraszam do zapoznania się z programem autorskim który przygotowałam i stosuje.
Szkoła ma formę warsztatową i jest prowadzona aktywnie .

Wprowadzenie - Szkoła Rodzenia "Natura" Wrocław Partynice

Jeśli jednak szukacie cyklu w późniejszych terminach - zapraszam również . Mamy ustalony harmonogram kolejnych warsztatów do końca roku 2012 .
Aktualności - Szkoła Rodzenia "Natura" Wrocław Partynice


Prowadzimy też weekendową szkołę rodzenia w domu u przyszłych rodziców :) jak i również indywidualne przygotowanie do porodu :)


do zobaczenia !

Joasia
 
Do góry