reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Szkoła rodzenia - okolice Katowic

Charlotte21

Fanka BB :)
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny!
Jak w temacie. Od którego tygodnia najlepiej zapisać się na szkole rodzenia ? Czy zapisy trzeba robić znacznie wcześniej? Czy jest szansa na NFZ? Czy warto iść.
Czy któraś może polecić jakąś dobrą szkołę rodzenia w okolicach ŚLĄSKA-katowic ? 😁
Będę wdzięczna za pomoc.
Obecnie 21t5d. Ciąża prawidłowa po wielu przejściach i trudach.

reklama

O.L.A.

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny!
Jak w temacie. Od którego tygodnia najlepiej zapisać się na szkole rodzenia ? Czy zapisy trzeba robić znacznie wcześniej? Czy jest szansa na NFZ? Czy warto iść.
Czy któraś może polecić jakąś dobrą szkołę rodzenia w okolicach ŚLĄSKA-katowic ? 😁
Będę wdzięczna za pomoc.
Obecnie 21t5d. Ciąża prawidłowa po wielu przejściach i trudach.
Hej, a z jakich okolic Katowic jesteś? Ja jeżdżę do Tychów, nie wiem czy te rejony Cię interesują?

Charlotte21

Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
@O.L.A. raczej coś bliżej. Mieszkam pod spodkiem.
@AleAle27 do Bonifratrow mam blisko. W sumie byłam tam już 3 razy na IP. Zastanawiałam się jak tam wyglądają zajęcia bo szpital sam e sobie nie zawsze ma dobre opinie.

reklama

AleAle27

Rozwiązania
0
@Charlotte21 Powiem Ci tak na pierwszych zajęciach bylo nas 20 musieli podzielić na grupy. Moim zdaniem taka ilość kobiet to dobra rekomendacja. Bonifraci są 3 najlepsza porodowka

Charlotte21

Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Dziękuję za polecenie. Na pewno coś wybiorę ;) na Bonifratrow bywam na IP. Ona jest obok porodowki i kobietki na IP sympatyczne i nie ma zbędnego gadania.

Ale koleżanka była że złamana ręka, podanie uszkodzona. Na IP w tym szpitalu i mówiła że to była katastrofa. Także może też zależy od oddziałów.

Do góry