reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia w Galway

Dołączył(a)
10 Styczeń 2011
Postów
1
SZKOŁA RODZENIA
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE PRZYSZŁE SZCZĘSLIWE MAMY NA ZAJĘCIA SZKOŁY RODZENIA, SPECJALNIE DLA WAS I WASZEGO DZIECKA PRZYGOTOWALISMY PROGRAM ,KTÓRY UMILIWAM CZAS OCZEKIWANIA I POZWOLI BEZ STRESU PRZEJŚĆ TEN NAJWSPANIALSZY MOMENT JAKIM SĄ NARODZINY WASZEJ POCIECHY.

PROGRAM SPOTKAŃ
1.fizjolgia ciąży ,dieta ,ograniczenia,ubranie,praca
2.znieczulenia cel, rodzaje i metody
3.poród fizjologiczny w szpitalu ,poród w wodzie ,poród w domu
4.wskazania do cesarskiego cięcia
5.pierwsze dni z maluchem opieka nad noworodkiem i wcześniakiem ,rola szczepień i opieki pediatrycznej
6.spotkanie dla tatusiów jak wspierać i pomagać
7.wycieczka do szpitala
8..cwiczenia oddechowe ,pozycje przy porodzie ,rola partnera
9.spotkanie z mamami, pokaz artykułów dla dzieci
10.karmienie piersią jak się przygotować ,karmienie sztuczne
11.baby blues czyli depresja poporodowa
12. swiadczenia i formalności po porodzie, formularze

Każde spotkanie trwa około 2 godziny w soboty i niedziele i składa się z wykładu i 30 minut zajęć ruchowych ,gimnastyka dla ciężarnych ćwiczenia oddechowe ,ćwiczenia z workami sako, pielęgnacja noworodka, kąpiel ubieranie, przewijanie karmienie/pozycje/

Grupy maksymalnie 10-cio osobowe Zajęcia dla mam od 5-tego miesiąca ciąży
Spotkania prowadzi pielęgniarka dyplomowana, położna i ginekolog –położnik mamy wsparcie psychologa ,który na życzenie mam może się z nimi spotkać.Szkoła realizuje program autorski.


Atrakcje: prezent dla każdej mamy która wykupi cały kurs
Zaprzyjaźniony sklep z artykułami dla dzieci zrobi dla nas pokaz i prezentacje /wycieczka do sklepu/i wręczy kupon rabatowy na zakupy dla dziecka
Każdą uczestniczkę kursu umieścimy w naszym katalogu szczęśliwych mam i odwiedzamy w szpitalu
Kupon rabatowy na pierwsza sesje fotograficzna maluszka od naszej zaprzyjaźnionej pani fotograf


CENNIK Koszt całego kursu 300 euro
Wybrane wykłady 35 euro każdy /co najmniej 5/



SZKOŁA POD PATRNATEM GALWAY.Pl POLMED

Klub mam Tuam Road retail Centre Galway 0851060195
 
reklama
Do góry