reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia w Krakowie

KundaKunda

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Styczeń 2020
Postów
1 609
Przeszukałam całe forum i nie mogę nic znaleźć.
Czy któraś z Was może polecić bezpłatną szkołę rodzenia w Krakowie? Jak przeglądałam stronę szpitala, w którym chce rodzić, to niestety życzą sobie 400 zł 🤪
O pielęgnacji noworodka wiem dużo z doświadczenia, ale to moja pierwsza ciąża i może wypadałoby się czegoś dowiedzieć o samym porodzie i połogu, o swych prawach w szpitalu itp.

Sama nie wiem czy się zdecydować na taką szkołę. A wy jak? Będziecie uczęszczać?
 
reklama
Przepraszam, że nie na temat, ale na który szpital się zdecydowałaś? Czytam od dłuższego czasu komentarze i mam już mętlik w głowie. Czy wybrać prywatny (Femina który ma same dobre opinie) czy jednak publiczny (który ma różne opinie jak Kopernika czy Rydygiera) ale jest dobra referencyjność.
Jak znajdę bezpłatną szkołę rodzenia to chętnie pomogę. A jeśli chodzi o uczęszczanie to my z mężem myślimy, że warto. Zawsze coś nowego można się dowiedzieć. Spokojnie poznać techniki oddychania, zadać nurtujące pytania itp.
 
Hmm powiem tak, jest zdecydowanie dużo teorii, za mało praktyki. Trochę mi tego brakuje. Położna odpowiada na wszystkie pytania, ale ja chyba inaczej sobie to wyobrażałam.
 
Do góry