reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia Warszawa

okasia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Listopad 2015
Postów
3 509
Hej, może orientujecie się gdzie warto zapisać się do szkoły rodzenia. Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)
 
reklama
Nie polecam szkoły rodzenia przy jagiellońskiej. Mało co się dowiedziałam a straciłam czas. Zero praktyki. :(
 
Mi koleżanka polecała przy Żelaznej. Osobiście nie udało mi się tam zapisać, bo za późno zadzwoniłam... Ale na stronie Link do: Szkoły Rodzenia Centrum Medycznego "Żelazna" - Edukacja Szpital Żelazna są inne, podobno sprawdzone szkoły (kilka opinii na forach i pocztą pantoflową zasłyszanych). Z mężem będziemy się uczyć w szkole rodzenia przy Domu Narodzin na Żelaznej w lipcu :))

Dzięki Moniorek za odpowiedź! O Żelaznej oczywiście też myślałam, bo chciałabym rodzić w Domu Narodzin. Niestety, Mamy z Mężem takie godziny pracy, że zajęcia popołudniowe, albo weekendowe zaczynające się w piątek wieczorem, nam kompletnie nie pasują. Z drugiej strony też nie chcemy jeździć przez pół Warszawy...

W końcu zdecydowaliśmy się Bajkową Szkołę Rodzenia na Ursynowie, zaczynamy w czerwcu :)
Przyznam, że nie zachwyciła mnie ta szkoła, ale to był właściwie jedyny dogodny termin dla nas :(
 
Justyna, najważniejsze, że Wam pasuje :) Daj proszę później znać, czy jesteś zadowolona. Mój mąż ma akurat blisko po pracy na Żelazną, a ja z Tarchomina jakoś się doczłapię :) Szczerze mówiąc jestem też zaskoczona popularnością szkół rodzenia: jest ich sporo, a wiele terminów zajętych.
 
A ja polecam szkołę rodzenia Beauty Mama na Włochach przy ul. Śląskiej 10. Jestem po 1/3 zajęć i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Grupa kameralna, prowadzące to bardzo merytoryczne i doświadczone osoby. Luźne, normalne podejście bez odchyleń w żadną skrajność.
 
Justyna, najważniejsze, że Wam pasuje :) Daj proszę później znać, czy jesteś zadowolona. Mój mąż ma akurat blisko po pracy na Żelazną, a ja z Tarchomina jakoś się doczłapię :) Szczerze mówiąc jestem też zaskoczona popularnością szkół rodzenia: jest ich sporo, a wiele terminów zajętych.


Dam znać na pewno. Pierwsze zajęcia mamy 7 czerwca :)
 
hej Dziewczyny,
czy macie jakieś doświadczenia, wnioski, uwagi :) , jezeli chodzi o szkoły rodzenia akredytowane przez Szpital Św. Zofii? Za wszelkie będe zobowiązana :)
Rozważam następujące:

- Szkoła Rodzenia Magdaleny Witkiewicz
- Szkoła Rodzenia Malgorztaty Gierady-Radoń
- Szkoła Rodzenia aKuku Magdalena Kukulska

Dzięki!
 
reklama
Justyna, najważniejsze, że Wam pasuje :) Daj proszę później znać, czy jesteś zadowolona. Mój mąż ma akurat blisko po pracy na Żelazną, a ja z Tarchomina jakoś się doczłapię :) Szczerze mówiąc jestem też zaskoczona popularnością szkół rodzenia: jest ich sporo, a wiele terminów zajętych.
Znalazłam szkole rodzenia której zajęcia prowadzone są na ul.Odkrytej w Figlach. Mają w planie zmianę lokalu i zajęcia gdzieś na Światowida. Ja zaczynam od 7 mają :)
 
Do góry