reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szkoła rodzenia

Ja też jestem z małej miejscowości i nie ma u nas szkoły. Najbliższa oddalona o 60 km i tam właśnie dojeżdżaliśmy raz w tygodniu. Było warto!
 
reklama
Właśnie dzisiaj była u mnie znajoma, rodziła w zeszłym roku. Nie uczestniczyła w szkole rodzenia, zdała się na instynkt. No i też tak można, poradziła sobie, choć mówiła, że o porodzie jakoś wcale nie myślała. Mówila sobie ze jakos to będzie... ;-)

Ja chodziłam w wawie do refundowanej i było fajnie . Nam jak nam ale facetom myślę że to się przydaje .
Instynkt to nie wszystko takie moje zdanie :tak: Troszkę wiedzy nie zaszkodzi .
Ja miałam zajęcia tez z P. Zawitkowskim , a dla mnie to magik o dzieci i chyba te zajęcia najwiecej mi dały:tak: Oddychanie mi sie nie przydało , bo miałam CC:-D
 
A ile płaciłyście- tak z ciekawości, i ile trwały zajęcia?
A może się któraś wypowie ktora nie chodziła a już urodziła, albo nie ma zamiaru się zapisywać?
 
A ile płaciłyście- tak z ciekawości, i ile trwały zajęcia?
A może się któraś wypowie ktora nie chodziła a już urodziła, albo nie ma zamiaru się zapisywać?

Dużo znam dziewczyn co nie były .. i tak szczerze jak mają się wypowiedziec skoro nie były i nie wiedza jak jest ? Wiadomo z dzieckiem bez szkoły sobie tez poradzisz :tak: a tak wogóle to jest gdzies szkoła w necie tam się folmy ogląda poszukaj sobie , gdzies tu kiedys zamieszczał ktoś linki
 
Super, dzięki, w niecie też poszukam, przyda się. Jak znajdę to wkleję linki. A swoją drogą 280 zeta za 8 spotkań po 2 godz to znów tak dużo. Jak buszowałam po necie to znalazłam za ok.400 zł za 2 spotkania (sobota, niedziela), a le nie wiem za ile godz w sumie...
 
dziewczyny,
popytajcie w waszych szpitalach czy mają takie przyszpitalne szkoły rodzenia - one zazwyczaj są bezpłatne albo pobierana jest mała opłata. Moja koleżanka chodziła do takiej przyszpitalnej i deklarowała, że w danym szpitalu rodzić będzie też. Ja nawet nie wiem na jakiej zasadzie te moje zajęcia są bezpłatne ( może urząd miasta je finansuje? ) ale wiem, że są 2-3 grupy po 25 mam i tatków zazwyczaj:tak:
 
Hej

Ja też uczestniczyłam do szkoły rodzenia razem z mężem. Płaciliśmy za te zajęcia i nie żałuje tej kasy. Zajęcia i ćwiczenia okazały się świetne. Położna która porwadzi szkołę jest super zorganizowana i potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, a jak czegoś nie wie to prosi o czas i wtedy się dowiaduje co i jak i odpowiada.
Najbardziej chwalę sobie naukę zajmowania się noworodkiem. Bez tych ćwiczeń nie wiem czy umielibyśmy pierwszy raz wykąpać córkę tak jak należy. :-D
 
reklama
Do góry