reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia

Magduśka, ja ostatnio tak pilnie ćwiczyłam parcia na szkole rodzenia, że miałam później skurcze i skróciła mi się szyjka :) Ćwicz ćwicz, a nuż przyspieszysz ;)
 
reklama
Magduska - co do tych zamknietych oczu. Pamietam jak na szkole rodzenia mówili nam, żeby zamknąć to nie popekają naczynka. a jak rodziłam Mata to połozna kazała mi otworzyć oczy, żeby uwaga: nie popękały naczynka. I badź tu mądra. :( Fakt, że naczynka mi nie popękały a oczy miałam otwarte. Tylko teraz mam kociokwik w głowie bo juz sama nie wiem co i jak.
 
z tego co ja sie orientuję, to nie chodzi ani o zamknięte ani otwarte, tylko żeby nie przeć "w twarz" tylko ukierunkować parcie w dół... :)
 
Cześć dziewczynki!:)
Ja chodziłam do Szkoły Rodzenia Panie Ewy Kusiak na Swobodnej we Wrocławiu. REWELACJA! Na prawdę z czystym sumieniem polecam ją wszystkim przyszłym mamą. Panie Ewa jest profesjonalistką, nauczyła Nas wszystkiego. Począwszy od porodu, opiekę nad maleństwem i radzenie sobie z nawałem pokarmu w piersiach po porodzie. Ta kobieta wie wszystko!
Byliśmy z mężem oswojeni z tematem i przygotowani na 5. Torba do szpitala spakowana według listy Pani Ewy, krok po kroku postępowanie na porodówce,a sam poród dzięki wskazówkom i ćwiczeniom w Szkole przebiegł sprawnie i wspominam go jako cudowne przeżycie, a nie traumę.
Prócz tego Pani Ewa jest ciepłą i życzliwą osobą. Tworzy na zajęciach bezpieczny rodzinny klimat, a jeśli są jakikolwiek kłopoty po porodzie zawsze pomaga wizytą czy wskazówkami przez telefon.
Życzę Wam wszystkiego dobrego i jeszcze raz polecam Szkołę Pani Ewy Kusiak.
Kasia,synek Iwcio i Maciek
 
[Cześć dziewczynki!:)
Ja chodziłam do Szkoły Rodzenia Panie Ewy Kusiak na Swobodnej we Wrocławiu. REWELACJA! Na prawdę z czystym sumieniem polecam ją wszystkim przyszłym mamą. Panie Ewa jest profesjonalistką, nauczyła Nas wszystkiego. Począwszy od porodu, opiekę nad maleństwem i radzenie sobie z nawałem pokarmu w piersiach po porodzie. Ta kobieta wie wszystko!
Byliśmy z mężem oswojeni z tematem i przygotowani na 5. Torba do szpitala spakowana według listy Pani Ewy, krok po kroku postępowanie na porodówce,a sam poród dzięki wskazówkom i ćwiczeniom w Szkole przebiegł sprawnie i wspominam go jako cudowne przeżycie, a nie traumę.
Prócz tego Pani Ewa jest ciepłą i życzliwą osobą. Tworzy na zajęciach bezpieczny rodzinny klimat, a jeśli są jakikolwiek kłopoty po porodzie zawsze pomaga wizytą czy wskazówkami przez telefon.
Życzę Wam wszystkiego dobrego i jeszcze raz polecam Szkołę Pani Ewy Kusiak.
Kasia,synek Iwcio i Maciek
 
Witaj Kasia :)
ja równiez chodziłam na zajęcia do Szkoły Rodzenia Pani Kusiak do Centrum Diagnostyczno-Rehabilitacyjnego Promyk Słońca.Szkołę polecili mi znajomi, którzy chodzili do P. Ewy 7 lat temu ;)
Oczywiście,ja również bardzo Szkołę polecam przyszłym mamą :)
 
Polecam wszystkim szkołę rodzenia Ewy Kusiak. Ja chodziałam do lekarza z Dyrekcyjnej i on mi te szkołę polecił. Na zajęciach dowiedziałam się , że większość dziewczyn przyszło tu z polecenia swoich lekarzy. Ta szkoła jest w Centrum Diagnostyczno Rehabilitacyjnym Promyk Słońca na Swobodnej 8a,Mój lekarz mi ją polecił, bo świetnie przygotowuje do porodu. Chodziliśmy z mężem na zajęcia 2 razy w tygodniu przez 2 miesiące i bardzo dużo się dowiedzieliśmy o porodzie, o pielęgnacji maluszka i o karmieniu piersią (z resztą,jak jest jakiś problem to można na panią Ewę liczyć o każdej porze! )tematów jest bardzo dużo (znajomi mówili ze więcej niz w ich szkole)dużo jest praktyki zwłaszcza jeśli chodzi o przygotowanie do porodu, oddychanie,parcie zapobieganie bólom porodowym(działa ), razem z mężem przewijaliśmy i kąpaliśmy niemowlaka ( niezapomniane przeżycia). Jest tez wykład o tym jak tatuś może pomóc w pierwszych dniach w domu (bardzo pożyteczne!) Widzieliśmy jak wygląda oddział porodowy i poszliśmy rodzic bez strachu. Zapewniam was, ze wszystko co nauczyliśmy się w tej szkole przydało się przy porodzie (trwał tylko 4 godziny ), przez te trzy dni w szpitalu z maleństwem nie byłam taka bezradna i potem w domu też potrafiliśmy sobie poradzić. Z panią Ewą jest stały kontakt jakby co. Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej o tej szkole to podaję wam jaj adres: Szko
 
reklama
Polecam wszystkim szkołę rodzenia Ewy Kusiak. Ja chodziałam do lekarza z Dyrekcyjnej i on mi te szkołę polecił. Na zajęciach dowiedziałam się , że większość dziewczyn przyszło tu z polecenia swoich lekarzy. Ta szkoła jest w Centrum Diagnostyczno Rehabilitacyjnym Promyk Słońca na Swobodnej 8a,Mój lekarz mi ją polecił, bo świetnie przygotowuje do porodu. Chodziliśmy z mężem na zajęcia 2 razy w tygodniu przez 2 miesiące i bardzo dużo się dowiedzieliśmy o porodzie, o pielęgnacji maluszka i o karmieniu piersią (z resztą,jak jest jakiś problem to można na panią Ewę liczyć o każdej porze! )tematów jest bardzo dużo (znajomi mówili ze więcej niz w ich szkole)dużo jest praktyki zwłaszcza jeśli chodzi o przygotowanie do porodu, oddychanie,parcie zapobieganie bólom porodowym(działa ), razem z mężem przewijaliśmy i kąpaliśmy niemowlaka ( niezapomniane przeżycia). Jest tez wykład o tym jak tatuś może pomóc w pierwszych dniach w domu (bardzo pożyteczne!) Widzieliśmy jak wygląda oddział porodowy i poszliśmy rodzic bez strachu. Zapewniam was, ze wszystko co nauczyliśmy się w tej szkole przydało się przy porodzie (trwał tylko 4 godziny ), przez te trzy dni w szpitalu z maleństwem nie byłam taka bezradna i potem w domu też potrafiliśmy sobie poradzić. Z panią Ewą jest stały kontakt jakby co. Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej o tej szkole to podaję wam jaj adres: Szko


Pani Ewa lubi pisac o sobie hehehe

Stanowczo odradzam szkole rodzenia na ulicy Swobodnej, promyk slona, Ewa Kusiak!!!
- zajecia prowadzone chaotycznie
- malo przekazanej wiedzy, a wiecej zarcikow
- duzo mowi o swoich wspanialanych coreczkach, jedna z nich jest prawnikiem,
takim prawnikiem ze przepisy myli i zostalo jej to nawet wytkniete
- notoryczne spoznianie sie prowadzacej; zajec nie przedluzy o czas spoznienia
a nawet skroci o 5-10min
- podwaza wiedze i kompetencje lekarzy
- 2 godziny ogladania filmu o zaplodnieniu/porodzie - poziom filmu zenujacy, czulam sie
jak pietnastolatka na zajeciach z wychowania seksualnego w szkole!!! ba, i tak
zawyzylam poziom powinnam powiedziec ze jak przedszkolak :p
- niemila, chwali sie swoja wiedza, a malo konkretow przekazuje
- cala godzina poswiecona na rzeczy potrzebne do szpitala i sluchanie o kapciach,
czulam sie sama jak przedszkolak, gdzie taka lista sama wczesniej zrobilam, bo
jest to podane na licznych stronach www, i zajelo mi to 15min, a nie cala godzina, na
temat tego jaki recznik wziasc
- nie potrafi przyjac krytyki, odmiennego zdania
Szkoda pieniedzy!!!
 
Do góry