reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkola rodzenia

maa821

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Marzec 2009
Postów
586
Miasto
Bydgoszcz
Witam,

jaka szkole rodzenia byscie polecily? Chcialabym sie gdzies zapisac, ale nie mam pojecia gdzie. Moze macie wiecej widzy i doswiadczenia w tej kwestii?
 
reklama
ja chodziłam do szkoły rodzenia Anny Appelt, przy Królowej Jadwigi 1, w takim dużym budynku, na II chyba (albo III)piętrze, miło wspominam ten czas , były spotkania z psychologiem, z młodymi mamami, gimastyka, nauka oddychania itp,
polecam:tak:
 
Polecam szkołę roszenia " Łagodnie Rodzenie". Ciekawie prowadzone zajęcia, sporo gimnastyki, zajecia z psychologiem, położnymi, doradcą laktacyjnym. Dodatkowo dla zainteresowanych zajecia z ceramiki, warsztaty chustowe,pierwsza pomoc niemowlęciu.
 
Ja również polecam szkołę rodzenia "Vita" Anny Appelt kiedyś mieściła się przy ul. Królowej Jadwigi teraz na ul. Jana III Sobieskiego 5 pokój 12. W trakcie zajęć dowiedziałam się wielu bardzo przydatnych informacji na temat porodu i połogu, ale przede wszystkim zajęcia z oddychania ( dzięki którym, w moim przypadku rewelacyjnie radziłam sobie z bólami porodowymi). Dzięki tej szkole i informacjom tam zdobytym, byłam w pełni przygotowana do porodu, a wszystkie obawy jakie miałam zniknęły. POLECAM!!!
 
Zgadzam sie z brzuszkowamama. W 2 jest bezpłatna szkoła rusza 9 września. Ale ostatnio wyczytałam na stronie szpitala, że w wakacje robią kursy wakacyjne w płatnej szkole rodzenia przy szpitalu. Koszt 350zł. Ja mam termin na 2.11 i wybieram się na te bezpłatne zajęcia od września. Rozmawiałam z położną i powiedziała, że zdążę;)
 
A co sadzicie o internetowych szkołach rodzenia takich jak przedporodem.pl ? Ja sie niedawno doweidziałam o istnieniu takich wirtualnych kursacj i jestem zachwycona. Kobiety w ciąży nie muszą wychodzić z domu żeby zdobyć praktyczna wiedzę, ktora z całą pewności przyda im sie podczas porodu. Nie każda kobieta ma tyle czasy żeby dojeżdżać na kursy i pracować w grupie, z reszta wydaje mi się, że każda z nas w domu czuje się lepiej niż na zajęciach wśród wielu innych pań :)
 
reklama
Aniucha2124 daj proszę znać, jak jest w szkole rodzenia przy szpitalu miejskim i kiedy najlepiej się zapisać?? jestem w 4 miesiącu.. Słyszałam, że najlepiej w III trymestrze, ale czy wtedy nie będzie "niewygodnie" z brzuszkiem? :) Może lepiej teraz? Jak to jest? I czy ta szkoła jest płatna?? bo słyszałam, że jest darmowa, a na ich stronce www jest cena 350 zł... ?
 
Do góry