reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szkoła rodzenia

yoshe

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Styczeń 2010
Postów
276
Miasto
okolice Warszawy
no wlaśnie przyszłe czerwcowe Mamy -wybieracie się? od którego tygodnia? jakie macie oczekiwania?
i pytanie do obecnych Mam: czy to się przydaje? czy faktycznie można się tam czegoś nauczyć?

p.s.
a może któraś z Was zapisała się do szkoły rodzenia na Madalińskiego od 16.04? :rofl2:
 
reklama
My idziemy od 17.03 na Zelazną. W poprzedniej ciazy nie chodzilismy, ale to dlatego ze pracowalam prawie do konca, no i wtedy tez sie za to placilo a teraz miasto płaci :tak:
 
Fajnie że stworzyłaś ten wątek, widziałam podobny u kwietniówek i tak jak one możemy tutaj wpisywać informacje i ciekawostki o jakich powiedzą podczas zajęć w szkole rodzenia.
 
Ja wybieram się na Karową. Zajęcia zaczynam 15.03. Szkoda tylko że moja szkoła jest płatna ale ze względu ze chcę tam rodzić to wolę zapoznać się ze szpitalem.
Mi lekarz powiedział że najlepiej zacząć zajęcia w okolicy 28 tyg.
 
Ja sie nie wybieram, bo w Sochaczewie jest tylko jedna i to płatna. Jak będziecie juz chodzić na zajecia i dowiecie się jakichś ciekawych rzeczy to dzielcie się z mamami, które nie chodzą do szkoły rodzenia :tak:
 
reklama
na Inflanckiej, przy szpitalu, jest bezpłatna szkoła rodzenia
na Drzeworytników (to na Jelonkach)- ja się do tej wybieram od 11.03., ta akurat współpracuje ze szpitalem św. Zofii na Żelaznej

To nie lepiej byłoby Ci iść do przyszpitalnej Szkoły Rodzenia "Zosieńka" i poznac przy tym od razu szpital? Od 17.03 zaczyna sie kurs, moze są jeszcze miejsca.. No i tez jest bezpłatna :tak:
 
Do góry